Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono w lesie zakopane zwłoki 4-letniego Leona

Znaleziono zakopane w lesie zwłoki 4-letniego Leona

Znaleziono w lesie zakopane zwłoki 4-letniego Leona. Malec był poszukiwany jako osoba zaginiona od 21 października 2022 roku.

Znaleziono zwłoki 4-letniego chłopca

 

Wyniki sekcji zwłok wykazały, iż najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu chłopca były następstwa choroby oparzeniowej.

— W tej sprawie matka dziecka i jej partner są podejrzani o popełnienie zbrodni zabójstwa, bowiem jako sprawujący bezpośrednią i dobrowolną opiekę nad dzieckiem, po tym, gdy doznało ono rozległych poparzeń, przewidując i godząc się na jego śmierć, przez okres kilku dni zaniechali wezwania pomocy medycznej, na skutek czego w dniu 21 sierpnia 2022 r. nastąpił zgon chłopczyka — zaznaczyła prokurator Gołąbek.

Matka Leonka złożyła już na początku śledztwa wyjaśnienie wynikało, że chłopczyk wpadł do niezabezpieczonego brodzika z gorącą wodą i doznał rozległych oparzeń.

— Opiekunowie zaniechali wezwania pomocy medycznej, uznając, iż stan dziecka ulegnie poprawie. Według podejrzanych chłopczyk zmarł po upływie około tygodnia od tego wydarzenia. Po śmierci dziecka podejrzani zakopali jego zwłoki w lesie — podała Gołąbek

Prokuratura zakończyła śledztwo i skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie zabójstwa 4-letniego Leonka.

21 października ub. roku prababcia 4-letniego Leona zgłosiła na policję zaginięcie dziecka. Kobieta od dłuższego czasu nie widziała swojego prawnuka i obawiała się, że mogło mu się stać coś złego. Policjanci przez kilka dni intensywnie poszukiwali chłopca, sprawdzali różne adresy, pod którymi w ostatnim czasie mogło przebywać dziecko wraz z matką i jej partnerem. Tydzień później w miejscowości Górki koło Garwolina znaleziono zakopane w lesie zwłoki 4-latka. Prokuratura poinformowała wówczas także o zatrzymaniu 19-letniej wówczas matki chłopca i jej 19-letniego partnera. Oboje usłyszeli zarzuty umyślnego zabójstwa i zostali aresztowani.

Przypomnijmy:

Sprawa o której dzisiaj napisze jest jedną z tych najtrudniejszych. Dziś rano około godziny 5:00 odnaleziono zwłoki zamordowanego 4-letniego Leona. Ciało chłopca znajdowało się w lesie w miejscowości Górki (koło Garwolina).

25 października 2022 roku funkcjonariusze policji zatrzymali matkę chłopca oraz jej partnera. Damian G. przyznał się do zakopania w lesie zwłok dziecka. 19-letnia Karolina W. oraz 19-letni Damian G. zostali zatrzymani we wtorek około 22.30 w miejscowości Gogole Wielkie w powiecie ciechanowskim. Para usłyszała już zarzuty zabójstwa dziecka.

Zaniepokojona prababcia

21 października 2022 roku prababcia zgłosiła zaginięcie swojego prawnuczka. 63-letnia kobieta obawiała się o życie małego Leona ponieważ od kwietnia 2022 roku nie widziała chłopca.

Zwłoki 4-latka były zawinięte w koc i zakopane w płytkim dole. Wiadomo, że partner Karoliny W. nie jest ojcem dziecka.

Znaleziono zakopane w lesie zwłoki 4-letniego Leona
Pixabay.com

Karolina W. i Damian mieli bardzo dobrą opinię wśród mieszkańców. Według ustaleń śledczych wynika, że para ma jeszcze jedno dziecko, w wieku około roku. Obecnie przebywa ono pod opieką dalszej rodziny. Karolina W. była w zaawansowanej ciąży kiedy trafiła do aresztu.

Karolina W. i jej partner usłyszeli zarzuty i przebywają w areszcie. Grozi im od 12 lat więzienia do dożywocia.

Pisząc ten artykuł nie potrafię zrozumieć jak można skrzywdzić bezbronne dziecko. Serce pęka na strzępy i nie znajduje odpowiednich słów jak nazwać osoby, które zamordowały małego Leona.

Źródło: Makabryczne odkrycie pod Garwolinem. Nie żyje 4-letni chłopiec – WP Wiadomości

Górki. Zakopane zwłoki 4,5-letniego dziecka. Zatrzymano matkę i jej partnera – Polsat News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Dawn Walker zniknęła tuż po ślubie. Jej ciało znaleziono w walizce (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl