Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginiony 4-letni chłopiec nie żyje.

Zaginiony 4-letni chłopiec nie żyje. Holenderska policja odnalazła zwłoki 4-letniego Deana Verberckmoesa. Chłopiec w zeszłym tygodniu został uprowadzony przez opiekuna.

Zaginiony 4-letni chłopiec nie żyje

W Holandii znaleziono ciało zaginionego belgijskiego 4-letniego chłopca. Malec zaginął w zeszłym tygodniu. Według ustaleń śledczych opiekun 4-latka najprawdopodobniej miał związek z jego uprowadzeniem poza granice kraju oraz zabójstwem. Mężczyznę w przeszłości skazano na karę więzienia za doprowadzenie do śmierci dziecka.

Zwłoki zaginionego 4-latka odnaleziono w poniedziałek 17 stycznia 2022 roku wieczorem na Neeltje Jans, sztucznej wyspie w Holandii w prowincji Zelandia.

Przypomnijmy

4-letni Dean Verberckmoes zaginął w połowie stycznia 2022 roku. Matka 4-latka w ubiegłą środę się rozchorowała i poprosiła znajomego oraz jego dziewczynę o zaopiekowanie się synem przez jedną noc, następnie mężczyzna miał zawieść malca do dziadków. Między partnerami miało dojść do kłótni, 34-latek wsiadł z dzieckiem w samochód i odjechał. Rodzina zaalarmowała policję, gdy opiekun chłopca nie odwiózł go do domu dziadków. W związku z tym faktem funkcjonariusze policji od razu ogłosili child alert. Mężczyzna z 4-latkiem widziano ostatni raz w belgijskim mieście Sint Niklaas, niedaleko Antwerpii. Śledczy podejrzewali, że porywacz prawdopodobnie przekroczył granicę. W poszukiwania chłopca zaangażowały się również holenderskie służby.

zaginiony chłopiec i opiekun

Aresztowany opiekun Deana to 34-letni Belg. Davea De K. zatrzymano w holenderskim mieście Meerkerk, około 120 km na północny wschód od miejsca, w którym znaleziono ciało zaginionego chłopca. Mężczyzna w przeszłości był prawomocnie skazany na karę 10 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad 2-letnim chłopcem, które doprowadziło do jego śmierci. Mężczyzna skończył odsiadywać wyrok w grudniu 2018 roku i teraz po raz kolejny przyczynił się do śmierci dziecka. W tym przypadku mamy nadzieję, że sąd zastosuje już odpowiednią karę dla zabójcy dzieci…

Źródło: Zaginiony 4-letni chłopiec nie żyje. Został uprowadzony przez opiekuna | Wiadomości Radio ZET

4-latek z Belgii nie żyje. Jego ciało odnaleziono w Holandii – o2 – Serce Internetu

Nie żyje zaginiony czterolatek z Belgii Podejrzany o zabójstwo opiekun trafił do aresztu (adinfo24.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Grabszczyzna. Odnaleziono nagie zwłoki w lesie pod Strachówką (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SEWER

Teraz dostanie w zawieszeniu. Wyroki dla zwyrodnialców zakrawają na jakiś ponury żart.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl