Blog
Zaginieni Przed Laty

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia. Matka małej Eleny twierdziła, że uprowadzono jej córeczkę dla okupu. Po wielu godzinach przesłuchiwań kobieta przyznała się do morderstwa 5-latki…

26-latek zaginął na wodach Tajlandii

26-latek zaginął na wodach Tajlandii. W listopadzie 2019 roku Mateusz Juszkiewicz przyleciał do Tajlandii, gdzie chciał przeżyć niesamowitą przygodę. Młody mężczyzna szukał swojego miejsca na ziemi. Nikt nie mógł przypuszczać, że wyjazd do Tajlandii okaże się koszmarem.

23-letnia Katarzyna zamordowana przez “polskiego Buffalo Billa”

23-letnia Katarzyna zamordowana przez ,,polskiego Buffalo Billa''

23-letnia Katarzyna zamordowana przez “polskiego Buffalo Billa”. Katarzyna Zowada zaginęła w 1998 roku. Kilka miesięcy później znaleziono jej zmasakrowane zwłoki. Zrozpaczeni bliscy dziewczyny tracili już nadzieję, że morderca zostanie złapany i ukarany.

Ostatnie wakacje na wyspie śmierci Koh Tao

Ostatnie wakacje na wyspie śmierci

Ostatnie wakacje! Palmy, plaża i cudowne widoki. Ach, czego potrzeba więcej? Na taki błogi relaks liczyli turyści z Wielkiej Brytanii, którzy we wrześniu 2014 roku wybrali się na małą wysepkę Koh Tao.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl