Blog
Zaginieni Przed Laty

Zabójstwo 21-letniej Wioletty W.

Zabójstwo 21-letniej Wioletty W. Pożar, anonim z groźbami. Co tak naprawdę wydarzyło się 30 lat temu? Kim jest morderca? Jaki był motyw zbrodni?

Odciął głowę ciężarnej kobiecie

Odciął głowę ciężarnej kobiecie

Odciął głowę ciężarnej kobiecie i wyrzucił do kosza. Zbrodnia niczym z krwawego horroru wydarzyła się naprawdę. To nie jest scenariusz koszmarnego filmu. Tylko bestialski mord.

Sutenerzy i okropne morderstwo studentki

Sutenerzy i okropne morderstwo studentki. Historia brutalnego morderstwa we Wrocławiu do dziś wzbudza oburzenie w mieszkańcach. Nie mogą uwierzyć, jak młodej, grzecznej i ambitnej dziewczynie mogło przydarzyć się coś tak okropnego… Dorota J. była 21-letnią studentką.

Joanna Niewczas zaginęła w 2010 roku miała wtedy 21 lat

Joanna Niewczas zaginęła w 2010 roku miała wtedy 21 lat

Joanna Niewczas zaginęła w 2010 roku, miała wtedy 21 lat. Pomimo upływu wielu lat od zaginięcia rodziny wciąż czekają na odnalezienie bliskich. Niestety, większość z tych spraw pomimo intensywnych poszukiwań, utkwiły w martwym punkcie.

Zabójstwo 21-letniej Klaudii Grzybek czy zatrucie lekami?

Zabójstwo 21-letniej Klaudii Grzybek czy zatrucie lekami?

Zabójstwo 21-letniej Klaudii Grzybek czy zatrucie lekami? Latem 2018 roku Klaudia Grzybek zamieszkała z nowo poznanym partnerem. Kilka tygodni później dziewczyna zmarła w jego mieszaniu. Na jej ciele znaleziono liczne ślady krwi. Mimo to, wynik sekcji zwłok wskazał na zatrucie lekami. Istniało wiele dowodów, że dziewczyna została zamordowana, jednak śledztwo zostało umorzone.

Sprawa Tracey Neilson. Ostatnie urodziny!

Sprawa Tracey Neilson- Ostatnie urodzony!

Sprawa Tracey Neilson. Ostatnie urodziny! 5 stycznia 1981 roku Tracey Neilson obchodziła 21 urodziny. Tego samego dnia młoda kobieta została brutalnie zamordowana. Jej zabójca uniknął kary.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl