Blog
Zaginieni Przed Laty

Joanna Niewczas zaginęła w 2010 roku miała wtedy 21 lat

Joanna Niewczas zaginęła w 2010 roku miała wtedy 21 lat

Joanna Niewczas zaginęła w 2010 roku, miała wtedy 21 lat. Pomimo upływu wielu lat od zaginięcia rodziny wciąż czekają na odnalezienie bliskich. Niestety, większość z tych spraw pomimo intensywnych poszukiwań, utkwiły w martwym punkcie.

Joanna Niewczas

Są zaginięcia takie, które pomimo intensywnych poszukiwań nie przyniosły nowych tropów. Tych zaginięć naprawdę jest bardzo dużo. Wiele rodzin nadal czeka na jakiekolwiek informacje o swoich bliskich. Tęsknota nasila się każdego dnia, a rozpacz staje się dla nich tak uciążliwa, że zmienia człowieka w zakotwiczoną przystań, na której czekają zapatrzeni w dal. Większość zaginięć nadal pozostaje nierozwiązana. Pomimo starań bliskich, jak i policji po wielu osobach nadal nie ma śladu. Co stało się z 21-letnią Joasią? Niestety to pytanie pozostaje bez odpowiedzi.

Joanna Niewczas zaginęła w 2010 roku miała wtedy 21 lat
Zaginiona Joasia

W dniu 18 maja 2010 roku 21-letnia Joasia Niewczas wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Joanna Niewczas ur. 22.01.1989 zam. Starachowice ul. Graniczna 5/61. Dziś Joasia ma 33 lata.

Wzrost 174 cm, oczy szaro-zielone.

Joanna Niewczas zaginęła w 2010 roku miała wtedy 21 lat
Joanna Niewczas

W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę moro w kolorze brązowym (bez kaptura), spodnie dżinsowe koloru jasnoniebieskiego, buty adidasy koloru czarnego, mogła mieć ze sobą plecak lub czarno-białą torebkę.

 

Każda osoba, która wie coś o losach zaginionej, lub widziała ją, proszona jest o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji. Wszystkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej można również przekazywać dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach tel. 41 27-60-205 lub 112.

W tej sprawie można się kontaktować z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość! Gdzie jest zaginiona Joasia? 

Źródło: Joanna Niewczas – Zaginieni – Komenda Stołeczna Policji – Poszukiwania (policja.waw.pl)

Joanna Niewczas zaginęła w Podlaskiem. Starachowice szukają 21-latki. | Kurier Poranny

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz.

Może zainteresować Cię również: Wyniki wyszukiwania “mateusz domaradzki” – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl