Blog
Zaginieni Przed Laty

Sprawa Tracey Neilson. Ostatnie urodziny!

Sprawa Tracey Neilson- Ostatnie urodzony!

Sprawa Tracey Neilson. Ostatnie urodziny! 5 stycznia 1981 roku Tracey Neilson obchodziła 21 urodziny. Tego samego dnia młoda kobieta została brutalnie zamordowana. Jej zabójca uniknął kary.

Sprawa Tracey Neilson

Tracey Neilson została znaleziona przez swojego męża w ich wspólnym mieszkaniu. To, co odkrył, było najbardziej wstrząsającym widokiem w jego życiu. Jego żona leżała martwa, ktoś ją zadźgał i pociął jej ciało.

 

Sprawa Tracey Neilson- Cudowne początki

Neilson mieszkała ze swoim mężem Jeffreyem w Oklahomie. Spotkali się na randce w ciemno, kiedy byli jeszcze studentami. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Pobrali się w sierpniu 1980 roku, a następnie oboje rozpoczęli studia na Uniwersytecie Oklahomy. Tracey skupiła się na fizjoterapii i pracy z osobami niepełnosprawnymi, natomiast Jeffrey był chirurgiem ortopedą. Oboje byli młodzi i szczęśliwi, a Tracey była zabawną, kochającą ludzi młodą kobietą.

W dniu morderstwa Tracey, Jeffrey był na zajęciach. Po ich zakończeniu wybrał się na zakupy. Chciał znaleźć idealny prezent dla swojej żony z okazji jej urodzin. W sklepie zdecydował się na drogie perfumy i udał się do ich mieszkania na Jamestown Square w Moore w stanie Oklahoma. Po powrocie do domu miał przygotować uroczystą kolację. Chciał, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Jak szybko się okazało, był to najgorszy dzień w jego życiu.

Tracey Neilson
Tracey Neilson

Brak śladów

Podczas śledztwa świadkowie przedstawiali różne opisy podejrzanego. Pierwszy z nich przedstawiał mężczyznę około dwudziestki, z ciemnymi, kręconymi włosami i jednodniowym zarostem. Drugi świadek opisał mężczyznę, którego widział, jako osobę po trzydziestce, z krótkimi czarnymi włosami z krótkimi bokobrodami. Nigdy nie znaleziono żadnego mężczyzny pasującego do opisu.

Nie było śladu włamania, ale drzwi do mieszkania były otwarte. Narzędzie zbrodni nigdy nie zostało odzyskane. Znaleziono jedynie odcisk palca, który miał wnieść coś do sprawy, jednak nigdy go nie zidentyfikowano.

Kolejne tropy

W mieszkaniu policja znalazła również książeczkę z kwitami. Zgodnie z nią, o godzinie 11:51 zaplanowana była wizyta serwisanta do naprawy kabli. Kwit zawierał numer pracownika oraz jego podpis. Policja próbowała ustalić, czy zjawił się on w ich mieszkaniu tego feralnego dnia, ale bezskutecznie. Odkryli jedynie, że książeczka należała do pracownika napraw z Southwestern Bell Telephone Co., obecnie spółki zależnej AT&T. Do dziś policja nie może odszukać anonimowej osoby. Pozostało jedynie przypuszczenie, że ktoś ukradł książeczkę z biletami, aby wejść do konkretnych mieszkań.

Policja ujawniła również, że w mieszkaniu Tracey brakuje breloczka do kluczy. Był to plastikowy, ciemnozielony breloczek, który na przodzie wygrawerowane miał imię Tracey. Policja wysunęła teorię, że zabójca wziął breloczek jako symbol jego makabrycznej zbrodni. Po konferencji prasowej, na której ujawniono ten dowód, policja ogłosiła również, że za wszelkie informacje w tej sprawie zostanie wręczona nagroda w wysokości 100 000 dolarów.

Wielka niewiadoma

Rodzina Tracey wyznała, że ​​została zabita w jednym z najszczęśliwszych okresów jej krótkiego życia. Wyszła za mąż za ukochanego ze studenckich lat mężczyznę. A następnie każdy z nich rozpoczął pracę.

W ciągu ostatnich 40 lat śledzono mnóstwo tropów, przeprowadzano wywiady i analizowano różne dowody. Jednak do dzisiaj nie wiadomo, kto stoi za tym okrutnym morderstwem.

Autor: Natalia Watermelon

Źródło: Who Killed Tracey Neilson? • Morbidology

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Niezidentyfikowana kobieta znaleziona na drzewie – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl