Blog
Zaginieni Przed Laty

Zamknął swoją partnerkę na balkonie. W mieszkaniu płakały dzieci

Zamknął swoją partnerkę na balkonie w mieszkaniu płakały dzieci

Zamknął swoją 21-letnią partnerkę na balkonie, a w mieszkaniu płakały za nią malutkie dzieci. Pijany 24-latek i jego kolega jak gdyby nigdy nic poszli spać. Dzieci w wieku dwóch i trzech lat zostały całkowicie bez opieki, narażone na niebezpieczeństwo.

Zamknął swoją 21-letnią partnerkę na balkonie

Do koszmarnych scen doszło w gdańskiej dzielnicy Orunia w nocy z niedzieli na poniedziałek 10/11 lipca 2022 roku. Około godziny 2:00 w nocy strażacy dostali zawiadomienie, że na jednym z balkonów została zamknięta młoda kobieta, a jej malutkie dzieci rozpaczliwie za nią płaczą. Partner 21-letniej kobiety zasnął podczas libacji z kolegą i nie reagował ani na krzyk i dobijanie się kobiety do drzwi balkonowych, ani na płacz własnych dzieci.

Świadkowie

Na miejsce wezwano policję. Strażacy otworzyli siłą drzwi do mieszkania i uwolnili uwięzioną na balkonie 21-letnią matkę. W mieszkaniu służby zastały dwóch pijanych mężczyzn. 24-letniego partnera kobiety i jego kolegę. Mężczyzna tłumaczył się policji, że zapomniał o swoje partnerce. Kobieta spędziła na balkonie dwie godziny, tyle samo malutkie dzieci były bez opieki.

Zamknął swoją partnerkę na balkonie w mieszkaniu płakały dzieci
zdjęcie ze strony www.msn.com

Według zeznań świadków, zamknięta na balkonie 21-latka krzyczała do osoby znajdującej się w mieszkaniu, by ją wpuścić do dzieci. Nikt jednak nie reagował, a z mieszkania było jedynie słychać przerażający płacz dzieci.

Pijany 24-latek został przewieziony przez funkcjonariuszy policji do pogotowia socjalnego dla osób nietrzeźwych. Dzieci został pod opieką matki. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa.

Źródło:

Gdańsk. Zamknął partnerkę na balkonie i zasnął. W mieszkaniu płakały dzieci (msn.com)

Gdańsk. Zamknął partnerkę na balkonie, a potem zasnął. W mieszkaniu były dzieci – Trójmiasto, Super Express (se.pl)

Zamknął partnerkę na balkonie i zasnął. W mieszkaniu płakały dzieci – Telewizja Polska SA (tvp.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl