Blog
Zaginieni Przed Laty

21-latka zaginęła w trakcie wesela jej ciało odnaleziono w stawie

Woj. Łódzkie. W stawie znaleziono ciało poszukiwanej 21-latki

Woj.łódzkie. 21-latka bawiła się na weselu, a rano jej ciało wyłowiono ze stawu. W tej sprawie zatrzymano jedną osobę, która widziała młodą kobietę jako ostatnia.

Woj.łódzkie

 

Woj.łódzkie. 21-letnia kobieta minionej nocy 25 na 26 września 2021 roku bawiła się na przyjęciu weselnym, które odbywało się na jednej z sal bankietowych w Żelechlinku. 21-latka nagle wyszła z sali i przepadła. Uczestników zabawy zaniepokoiło to, że kobieta nie wracała. W związku z tym rodzina sama zaczęła jej szukać, później do poszukiwań dołączyli strażacy i policja. Niestety, wtedy nie udało się odnaleźć zaginionej. Dzisiaj 26 września 2021 roku około godziny 7:00 rano, ciało 21-latki odnaleziono w pobliskim stawie. Strażacy natychmiast podjęli próbę resuscytacji. Kobiety nie udało się uratować.

21-latka zaginęła w trakcie wesela jej ciało odnaleziono w stawie
Zdjęcie ze strony KPP Łódź

W związku ze śmiercią młodej kobiety policja zatrzymała osobę, która widziała 21-latkę jako ostatnia. Okoliczności śmierci kobiety wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Trwa dochodzenie

Jak na razie nie wiadomo, jak doszło do śmierci 21-latki. Prawdopodobnie na ciele 21 latki nie było śladów, które świadczyłyby, że ktoś mógł się przyczynić do jej śmierci. W tym przypadku żadna z hipotez nie jest jeszcze wykluczona. Można tylko przypuszczać, że był to nieszczęśliwy wypadek, ale nie można wykluczyć udział osób trzecich. Z pewnością sekcja zwłok 21-latki będzie mogła wyjaśnić wszystko.

Do wyjaśnienia – decyzją prokuratora – została zatrzymana osoba, która jako ostatnia – po opuszczeniu przez kobietę sali – widziała ją żywą. Jak ustalił reporter TVN24, zatrzymany to mężczyzna, któremu 21-latka towarzyszyła w trakcie imprezy weselnej. Salę miała opuścić właśnie wraz z nim. – To on jest ostatnią osobą, która widziała ją żywą. Dlatego policjanci zatrzymali mężczyznę, bo może on posiadać kluczowe informacje dla wyjaśnienia tego, co tak naprawdę się stało – przekazał na stronie TVN 24 reporter Przemysław Kaleta.

Źródło:Żelechlinek. 21-latka bawiła się na weselu. Rano jej ciało wyłowiono ze stawu. Jedna osoba zatrzymana – TVN24

Nie żyje 21-letnia łodzianka – Informacje – Policja Łódzka

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl