Blog
Zaginieni Przed Laty

Gdzie jest zaginiony od 29 lat Rafał Chodecki z Krakowa?

Gdzie jest zaginiony od 29 lat Rafał Chodecki z Krakowa? „Nie zatrzymasz mnie, jestem pełnoletni. Dam sobie radę” – wyszeptał jeszcze do szlochającej matki, która dała mu ostatnie grosze. Wtedy widziała go po raz ostatni.

Piotr S. Śmierć za 1000 złotych.

Piotr S. Śmierć za 1000 złotych. Sto tysięcy złotych wciąż czeka na kogoś, kto pomoże rozwiązać sprawę zabójstwa z 2004 roku. Mimo iż od zbrodni minęło 18 lat, a nad sprawą pracuje policyjne Archiwum X, morderca wciąż jest na wolności.

Szymon Wcisło. Wyjechał do Włoch i ślad po nim zaginął!

Szymon Wcisło w 2001 roku wyjechał do Włoch za pracą i ślad po nim zaginął! Głównym powodem wyjazdu był konflikt z prawem. Mężczyzna został złapany przez mundurowych na posiadaniu narkotyków. Były to niby śladowe ilości, ale 21-latek bał się konsekwencji i wyjechał.

Amadeusz S. przyznał się do zamordowania 30-letniej Klaudii

Amadeusz S. przyznał się do zamordowania 30-letniej Klaudii

Amadeusz S. to Polak, który był współlokatorem Klaudii. Młoda kobieta została zamordowana na wyspach w Wielkiej Brytanii. Gdy ją znaleziono, miała liczne obrażenia ciała. Jej śmierć odbiła się głośnym echem nie tylko w Polsce. Na początku współlokator nie przyznawał się do morderstwa, lecz po upływie kilku miesięcy przyznał się do nieumyślnego zabójstwa 30-letniej Klaudii.

Patryk Błoch zamordowany- po 12 latach zapadł wyrok

Patryk Błoch zamordowany- po 12 latach zapadł wyrok

Patryk Błoch został, zamordowany w 2009 roku w Pieszycach niedaleko Bielawy. 21-latka zabił kolega z pracy, bo ten po pijanemu potknął się i przewrócił na jego samochód. Ciało Patryka-dzięki ubiegłorocznej suszy–znaleziono w stawie, zaledwie kilometr od domu sprawcy. Sąd jednak nie przypisał Edwardowi M. ukrycia zwłok i wymierzył mu niższą, niż domagali się oskarżyciele, karę. […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl