Blog
Zaginieni Przed Laty

Amadeusz S. przyznał się do zamordowania 30-letniej Klaudii

Amadeusz S. przyznał się do zamordowania 30-letniej Klaudii

Amadeusz S. to Polak, który był współlokatorem Klaudii. Młoda kobieta została zamordowana na wyspach w Wielkiej Brytanii. Gdy ją znaleziono, miała liczne obrażenia ciała. Jej śmierć odbiła się głośnym echem nie tylko w Polsce. Na początku współlokator nie przyznawał się do morderstwa, lecz po upływie kilku miesięcy przyznał się do nieumyślnego zabójstwa 30-letniej Klaudii.

Amadeusz zamordował współlokatorkę

Klaudia przyjechała z Polski do Wielkiej Brytanii przed kilkoma laty. Pracowała jako tancerka. – Przyjechała do Wielkiej Brytanii wiele lat temu i osiedliła się w Hull, początkowo nie znała tu nikogo, przyjechała sama – powiedziała do “Hull Daily Mail” koleżanka z pracy 30-latki, Petya Yaknov.

Amadeusz S. przyznał się do zamordowania 30-letniej Klaudii
Zamordowana Klaudia

– Była bardzo dobrą osobą, była jak promyk słońca – podkreśliła znajoma. – Była pełna życia, chciała kochać i być kochaną. Była taka piękna, jak modelka – zaznaczyła. – Cały czas się uśmiechała. Zawsze się uśmiechała, nawet gdy w pracy nie układało się dobrze, śmiała się z tego i nas rozśmieszała – Jesteśmy zdruzgotani. Nie możemy spać. Nie zasłużyła na to. Jej rodzina na to nie zasłużyła – To okropne i szokujące. Nie mogę sobie wyobrazić, co przeszła w ostatnich minutach – mówiła mediom Petya Yaknov.

Amadeusz S. przyznał się do zamordowania 30-letniej Klaudii
Klaudia i Amadeusz

Okropny dramat rozegrał się 27 marca 2021 roku wczesnym porankiem około godziny 6:00. Do jednego z domów na Lambert Street w brytyjskim mieście Hull zostały wezwane służby ratunkowe do młodej Polki. Niestety, gdy przyjechali na miejsce, na pomoc było już za późno. Kobieta na ciele miała śmiertelne obrażenia, które bez wątpienia wskazywały na udział osób trzecich.

Śmierć młodej Polki odbiła się głośnym echem w Polsce, jak również w Wielkiej Brytanii, gdzie straciła życie. Mundurowi bardzo szybko nabrali podejrzeń, kim jest morderca. O popełnienie tej okrutnej zbrodni podejrzanym został 21-letni Amadeusza S., który był nie tylko współlokatorem Polki.

Podejrzany

Amadeusz S. współlokator zamordowanej 30-letniej Klaudii został przesłuchany i zatrzymany. Na koniec 21-latek został oskarżony o zabójstwo Polki. W związku z tym mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu na wyspach, tam spędzi kilka miesięcy. Jego mama nie wierzy, że Amadeusz mógłby dopuścić się tak strasznej zbrodni. 2 sierpnia 2021 roku Polak zeznawał, za pośrednictwem łącza wideo, przed Sądem Koronnym w Hull. Wciąż nie przyznaje się do zabójstwa, ale potwierdził, że nieumyślnie zabił 30-latkę.

Zamordowana Polka

Klaudia i Amadeusz byli parą. Matka podejrzanego potwierdzała to. – Jestem załamana, że mój najukochańszy synek znalazł się w takiej sytuacji. Byli taką wspaniałą parą. Przecież nie ma jeszcze żadnych dowodów. Muszę się postarać o to, żeby skompletować dokumenty i wysłać. Jest dobrym człowiekiem i nigdy nikomu nie zrobił krzywdy, kocha zwierzęta i zawsze pomagał wszystkim. Dlaczego go to spotkało? – powiedziała portalowi The Polish Telegraph mieszkająca na co dzień w południowej Polsce matka 21-latka.

Amadeusz S. przyznał się do zamordowania 30-letniej Klaudii
Zamordowana Polka

21 -latek pochodził z małej wsi Stróże pod Grybowem. Wciąż nie wiadomo, jaki był motyw zbrodni. W tej sprawie jest więcej pytań niż odpowiedzi. Proces ruszy początkiem listopada i potrwa około tygodnia. Wówczas sąd zadecyduje o przyszłości sprawcy.

Źródło:Wielka Brytania. Kto zamordował Klaudię? Amadeusz S. nie przyznaje się do winy (fakt.pl)

Zabójstwo młodej Polki w Wielkiej Brytanii. Klaudia zginęła z rąk Amadeusza S.? (fakt.pl)

Mieszkaniec gminy Grybów podejrzany o zabójstwo 30-letniej Klaudii w miejscowości Hull w Wielkiej Brytanii. Trafił do aresztu | Nowy Sącz Nasze Miasto

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl