Blog
Zaginieni Przed Laty

Odnaleziono ciało zaginionego 2-latka. Według śledczych chłopiec został zamordowany

Odnaleziono ciało zaginionego 2-latka w jeziorze. Funkcjonariusze policji zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który wcześniej brutalnie zabił matkę chłopca. Mężczyzna został również oskarżony o zabójstwo zaginionego 2-latka.

Odnaleziono ciało zaginionego 2-latka

Do przerażającej zbrodni doszło na Florydzie. Końcem marca 2023 roku zaginął bez śladu 2-letni Taylen. Jego poszukiwania rozpoczęły się po tym jak w mieszkaniu znaleziono zwłoki jego matki. Na ciele kobiety było wiele ran zadanych nożem. Chłopiec był poszukiwany od kilku dni…

Niestety finał poszukiwań 2-latka okazał się tragiczny… Jego ciało zostało znaleziono w jeziorze, w paszczy aligatora – poinformował media szef policji w St. Petersburgu Anthony Holloway. – Udało nam się odzyskać jego zwłoki w nienaruszonym stanie – dodał.

O podwójne zabójstwo został oskarżony ojciec chłopca. Według śledczych mały Taylen Mosley został zamordowany i wrzucony do jeziora przez 21-latka po tym jak mężczyzna zabił brutalnie swoją partnerkę.

 

Jezioro

W akcji poszukiwawczej brały udział zespoły nurków i funkcjonariusze policji, którzy użyli do poszukiwań dronów i psów tropiących. Ciało małego Taylena znaleziono kilka kilometrów od miejsca jego zamieszkania. W jeziorze policjanci zauważyli aligatora, który trzymał w paszczy ciało chłopca.  Mundurowi oddali w jego stronę kilka strzałów, zwierzę puściło wtedy ciało dziecka.

zdjęcie ze strony https://www.facebook.com/StPetePD/

Śledczy ustalają przyczynę śmierci 2-letniego chłopca. Czy aligator przyczynił się do śmierci 2-latka? Czy chłopiec został zamordowany i wrzucony do jeziora? Śledczy podejrzewają, że 21-latek zabił Taylena po tym jak odebrał życie jego matce.

Wiem, że większość osób może pomyśleć, że w naszym kraju mamy wystarczająco tragedii i po co pisać o sprawach, które nie miały miejsce u nas.  Jednak zapamiętajmy, każda tragedia jest smutna i boli tak samo nie zależnie gdzie do niej doszło…

 

Źródło: Odnaleziono ciało dwuletniego chłopca. Dziecko było poszukiwane od kilku dni | Wiadomości Radio ZET

Odnaleziono ciało zaginionego 2-latka. Tragiczne okoliczności śmierci (shareinfo.pl)

(20+) St. Petersburg Police Department | Facebook

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Piotr S. Śmierć za 1000 złotych. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl