Blog
Zaginieni Przed Laty

Tajemnicze zaginięcie i morderstwo Dorothy Scott

Tajemnicze zaginięcie i morderstwo Dorothy Scott

Tajemnicze zaginięcie i morderstwo młodziutkiej Dorothy Scott. Kobieta zaginęła w 1980 roku, lecz dopiero po 4-latach odnaleziono jej szczątki. Przez 42 lata nie udało się rozwiązać do końca tej sprawy.

Zagadkowe zaginięcie dwóch 19-latków

Zagadkowe zaginięcie dwóch 19-latków. Zaginęli bez śladu w tym samym roku. Do dzisiaj nie wiadomo, co się z nimi stało. Nie wiedzieli o tym, ale byli do siebie bardzo podobni – uczyli się w technikum, byli przystojni. Dobrzy uczniowie, ze szczęśliwych i niebiednych rodzin. Związani z bliskimi, kochani i kochający. Mieli po 19 lat, urodzili […]

Oddała osiem strzałów na sali rozpraw. Zabiła mordercę swojej córeczki.

Oddała osiem strzałów na sali rozpraw. Zabiła mordercę swojej córeczki. W marcu 1981 roku Marianne Bachmeier  otworzyła ogień w zatłoczonej sali sądowej. Strzeliła do Klausa Grabowskiego – mężczyzny oskarżonego o zgwałcenie i zamordowanie jej 7-letniej córki. Sześć z ośmiu wystrzelonych pocisków dotarło do celu. Mężczyzna zginął na miejscu. Bachmeier skazano na sześć lat więzienia.

Sprawa Tracey Neilson. Ostatnie urodziny!

Sprawa Tracey Neilson- Ostatnie urodzony!

Sprawa Tracey Neilson. Ostatnie urodziny! 5 stycznia 1981 roku Tracey Neilson obchodziła 21 urodziny. Tego samego dnia młoda kobieta została brutalnie zamordowana. Jej zabójca uniknął kary.

Krótka historia Szczepana Miszewskiego

Historia Szczepana Miszewskiego jest co prawda bardzo krótka, ale jednocześnie wyjątkowo tajemnicza i przerażająca. Nigdy nie wiadomo, gdzie czai się zło, które może odmienić nasze życie na zawsze.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl