Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginięcie Bianki Roty. Feralne wakacje na Kubie.

Zaginięcie Bianki Roty. Feralne wakacje na Kubie. Przed nami maluje się obraz zrozpaczonej starszej kobiety, matki dziecka, którego szuka od przeszło 30 lat. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, jaki ból nosi w sercu. Chociaż, patrząc na nią widać, że ma jeszcze nadzieję na przyjście takiego dnia, w którym będzie jej dane spotkać się córką.

Kim są osoby na przerażających zdjęciach? Sprawa zaginionej Tary Calico.

Kim są osoby na przerażających zdjęciach? Sprawa zaginionej Tary Calico.

Kim są osoby na przerażających zdjęciach? Sprawa zaginionej Tary Calico. Tara Calino wyszła z domu 20 września 1988 roku około godziny 9:00 rano i już nigdy do niego nie wróciła. Tego felernego dnia dziewczyna udała się na codzienną przejażdżkę rowerową, wzdłuż drogi Stanowej nr.47. To właśnie tam podczas poszukiwań odnaleziono kawałki roztrzaskanego walkmana i kasety […]

Morderstwo Rachel Barber. Zabójcza obsesja!

Morderstwo Rachel Barber- Zabójcza obsesja!

Morderstwo Rachel Barber. Zabójcza obsesja! 15-latka była świetnie zapowiadającą się studentką w szkole tańca Dance Factory w Richmond. Nigdy nie przypuszczała, że spotka w swoim życiu osobę, która zabierze jej wszystko.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl