44-letni Nigel Malt został tymczasowo aresztowany i jest oskarżony o zabicie swojej 19-letniej córki. Według śledczych wiele wskazuje na to, że mężczyzna zrobił to celowo. Wiadomo, że mężczyzna prowadził auto pod wpływem alkoholu.

Tragiczna śmierć nastolatki, zginęła w ślepej uliczce.
19-latka

Pierwsza rozprawa w sądzie trwała zaledwie kilka minut. Nigel Malt pojawił się tam tylko po to, aby potwierdzić swoje imię, nazwisko i najważniejsze dane osobowe.

To straszne, że młoda kobieta, która miała wiele planów na przyszłość ginie przez bestię, którym jest jej własny ojciec.

Bliscy Lauren żegnają ją od kilku dni w mediach społecznościowych. “Naprawdę była jedyna w swoim rodzaju i będzie za nią tęsknić tak wielu – taka cudowna, troskliwa młoda osoba odebrana nam zbyt wcześnie. Moje serce jest z jej rodziną” – napisali jej przyjaciele.

Źródło: Tragiczna śmierć nastolatki, zginęła w ślepej uliczce. Jej ojciec trafił do aresztu (msn.com)

Lauren Malt nie żyje. 19-latka została potrącona samochodem przed swojego ojca | Wiadomości Radio ZET

Tragiczna śmierć nastolatki, zginęła w ślepej uliczce. Jej ojciec trafił do aresztu (vnexplorer.net)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Lecz. Ponieważ

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Lecz. Ponieważ. Jeśli

Może zainteresować Cię również: Zaginiona 18-letnia Karolina według znajomych utonęła (zaginieniprzedlaty.com)