Blog
Zaginieni Przed Laty

Zwabili 19-latkę do mieszkania, a następnie znęcali się nad nią

Zwabili 19-latkę do mieszkania, a następnie znęcali się nad nią. Policja zatrzymała dwie kobiety i mężczyznę.

Zwabili 19-latkę do mieszkania

W ostatnich dniach doszło do zatrzymania dwóch kobiet i mężczyzny, którzy 21 września 2022 roku zwabili 19-latkę do mieszkania. To był początek koszmaru młodej kobiety. Cała trójka siłą przetrzymywała dziewczynę w mieszkaniu. Znęcali się nad nią, grozili, że ją zabiją.

Na szczęście kobiecie udało się uciec i od razu, pomimo gróźb udała się na Komisariat Policji w Gdyni. 19-latka zeznała, że została zwabiona do mieszkania swojej znajomej i tam była siłą przetrzymywana. Zeznała również, że była bita i grożono jej śmiercią.

Motywem ich bestialskiego czynu był konflikt jednej z kobiet z 19-latką.

Pixabya.com

Mundurowi ustalili dane kobiet i mężczyzny oraz adresy ich zamieszkania. W wyniku szybkiej interwencji funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych o to przestępstwo i przewieźli ich do policyjnej celi.

zdjęcie ze strony gdynia.policja.gov.pl/

W dniu 25 września 2022 roku decyzją sądu dwie kobiety w wieku 24 i 34 lat trafiły na 3 miesiące do aresztu. 31-letni mężczyzna został objęty przez prokuratora jedynie dozorem policyjnym.

Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto kobiety dodatkowo odpowiedzą za znieważenie, naruszenie nietykalności oraz zmuszanie do określonego zachowania.

 

Źródło: Policjanci zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę za udział w pobiciu i naruszenie ciała 19-latki – Wiadomości – Komenda Miejska Policji w Gdyni

Gdynia. “Zwabili 19-latkę do mieszkania, a następnie znęcali się nad nią”. Dwie kobiety i mężczyzna zatrzymani – TVN24

Gdynia. Policjanci zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę za pobicie i znęcanie się nad 19-latką | Dziennik Bałtycki (dziennikbaltycki.pl)

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl