Blog
Zaginieni Przed Laty

Szukał latami swojej zaginionej siostry

Szukał latami swojej zaginionej siostry, a ona była pochowana jako osoba o nieznanej tożsamości.  Helen była nastolatką kiedy zniknęła bez śladu w tajemniczych okolicznościach w 1978 roku.

Danielle Jones nigdy nie dotarła do szkoły

Danielle Jones nigdy nie dotarła do szkoły – dożywotni wyrok bez ciała ofiary. Wiemy, że 15-letnia Danielle Jones została zamordowana przez własnego wujka, Stuarta Campbella. Jedno pytanie jednak zawsze pozostawało bez odpowiedzi: gdzie jest jej ciało?

Śmierć Pauliny pozostawiła wiele pytań

Śmierć Pauliny pozostawiła wiele pytań. Czy to możliwe, że ktoś zmusił Paulinę do założenia liny na szyję, a kiedy nie chciała tego zrobić, uderzył ją w twarz? Nie wisiała wysoko, nogi dotykały ziemi. Lina nie była mocno zawiązana, lecz tylko owinięta wokół rury w garażu. Czy zatem to możliwe, że ktoś bił dziewczynę po nogach, […]

Zaginiona Monika Kobyłka i wiele pytań bez odpowiedzi.

Zaginiona Monika Kobyłka i wiele pytań bez odpowiedzi.

Zaginiona Monika Kobyłka i wiele pytań bez odpowiedzi. Po raz kolejny przypominamy sprawę Moniki Kobyłki. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ktoś widział, co się z dziewczynką stało tego wieczoru, kiedy nie wróciła do domu. Być może właśnie zerkał przez okno albo dogaszał w ciemności papierosa, kiedy wsiadła do przejeżdżającego samochodu. Może mijał ją na […]

Morderstwo Rachel Barber. Zabójcza obsesja!

Morderstwo Rachel Barber- Zabójcza obsesja!

Morderstwo Rachel Barber. Zabójcza obsesja! 15-latka była świetnie zapowiadającą się studentką w szkole tańca Dance Factory w Richmond. Nigdy nie przypuszczała, że spotka w swoim życiu osobę, która zabierze jej wszystko.

42-letni obywatel Gruzji próbował zgwałcić dziewczynkę

42-letni obywatel Gruzji próbował zgwałcić dziewczynkę

42-letni obywatel Gruzji zwabił dziewczynkę do sklepu, w którym pracował i tam próbował ją zmusić do czynności seksualnych. Na szczęście nastolatce udało się uciec. Przypominamy również o sprawie zamordowanej Pauliny, gdzie Gruzin dopuścił się do okrutnej zbrodni.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl