20 października 2018 roku w godzinach porannych Paulina D. wyszła z dyskoteki. W drodze do domu była śledzona przez Gruzina. Na skrzyżowaniu alei Kościuszki i ulicy Zielonej w Łodzi Paulina była widziana po raz ostatni.
42-letni obywatel Gruzji próbował zgwałcić dziewczynkę
Zamordowana Paulina zdjęcie z Fakt.pl
W tym przypadku kamery monitoringu również nie zawiodły. Nagrały, że tego felernego dnia 28-latce towarzyszył starszy o kilkanaście lat nieznany mężczyzna. 20 października Paulina nie wróciła do domu, nie obierała telefonu… Przepadła bez śladu.
W związku z tym mama 28-latkia zgłosiła jej zaginięcie na policję. Mundurowi natychmiast przystąpili do działań poszukiwawczych. Wszystkie ustalenia śledczych szybko doprowadziły do miejsca zbrodni. Ostatnim miejscem pobytu 28-latki był hostel. To właśnie tam mieszkali Gruzini, którzy pracowali w Łodzi. Jak się później okazało, to w tym miejscu doszło do niewyobrażalnej zbrodni. Jak to się stało, że 28-latka poszła z Gruzinem do kamienicy przy Żeromskiego, gdzie wynajmowane były lokale przebywającym w Polsce robotnikom zza wschodniej granicy? To wciąż pozostaje tajemnicą śledztwa.
42-letni obywatel Gruzji próbował zgwałcić dziewczynkę
Wizja lokalna w Łodzi zdjęcie z Fakt.pl

Podczas przeszukiwania budynku znaleziono liczne ślady, w tym biologiczne, a w pobliskim kontenerze na odpady znaleziono dywan i zakrwawione części garderoby należące do zaginionej kobiety. Ciało 28-latki zostało odnalezione 26 października 2018 roku w lesie. W pobliżu drogi wyjazdowej z Łodzi w kierunku Katowic.

Zabójstwo Pauliny

Młodziutka Paulina w dniu zaginięcia została pobita, zgwałcona i na koniec zabita. Brutalny morderca zwłoki 28-latki zapakował w torbę, następnie porzucił w lasku. Morderca po zbrodni uciekł na Ukrainę. Jednak na nic zdało się jego ukrywanie, ponieważ Polscy Policjanci i tam dotarli. 1 listopada 2018 roku mężczyznę zatrzymano w Kijowie. Do Polski przetransportowany został 4 czerwca 2019 roku.

W listopadzie 2020 roku rozpoczął się proces Mamuka K., który wciąż trwa. Grozi mu dożywocie.

Sprawdź cenę

Sprawdź cenę

Sprawdź cenę

Sprawdź cenę