Blog
Zaginieni Przed Laty

Zgwałcił 15-latkę w polu kukurydzy

Zgwałcił 15-latkę w polu kukurydzy. Do zdarzenia doszło w województwie pomorskim. 55-letniemu obcokrajowcy grozi 15-lat więzienia.

Zgwałcił 15-latkę

 

Do koszmarnego zdarzenia doszło w ty roku. 55-letni obcokrajowiec zgwałcił 15-letnią dziewczynę w województwie pomorskim. Prokuratura w ostatnich dniach skierowała do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Gwałcicielowi grozi do 15 lat więzienia.

Otwórz zdjęcie

 

55-latek przyjechał z Ukrainy do Polski w celach zarobkowych. Mężczyzna zamieszkała w gminie Brusy w województwie pomorskim. Na pozór uprzejmy Ukrainiec w jednej chwili zmienił życie nastolatki w koszmar.

Osoby u których wynajmował mieszkanie opisywały go jako poczciwego człowieka i bardzo dobrego pracownika.

Maj 2023 rok

W połowie maja 2023 roku 55-lateka jednak pokazał swoje prawdziwe oblicze. Oleksandr M. szukał ofiary, jeżdżąc swoim autem w miejscowości Brusy. Jak się okazuje mężczyzna od jakiegoś czasu planował uprowadzenie i gwałt na nieletniej ofierze.

Któregoś dnia postanowił ziścić swój chory plan, zwrócił uwagę na 15-latkę wracającą ze szkolnych praktyk. Oleksandr M. złapał ją zaciągnął w pole kukurydzy, obezwładnił i bestialsko zgwałcił. Na koniec 55-latek uciekła porzucając ranną nastolatkę w miejscu zdarzenia.

Kiedy nastolatka nie  wracała do domu po szkole zaniepokojeni rodzice wszczęli poszukiwania. Po jakiś czasie bliscy odnaleźli dziewczynę, która wymagała natychmiastowej pomocy medycznej. Nastolatka trafiła do szpitala.

Sprawca tego brutalnego zdarzenia na początku był nieznany. Jego poszukiwania trwały dwa dni. Mundurowi po sporządzeniu dokładnego portretu sprawcy szybko go jednak ujęli. 55-latek tylko częściowo przyznał się do winy.

Podczas śledztwa mężczyzna potwierdził wersję pokrzywdzonej, ale nie przyznał się do użycia przemocy. Twierdził, że jego napaść miała łagodny charakter!

W ostatnich dniach Prokuratura skierowała akt oskarżenia w tej sprawie do Sądu Okręgowego w Słupsku.  Oleksandrowi M. grozi 15-lat więzienia.

Źródło: Zgwałcił nastolatkę w polu kukurydzy. Grozi mu 15 lat więzienia (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Lecz

Może zainteresować Cię: Kobieta kłamała, by chronić swojego chłopaka, który zakatował jej synka (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl