Blog
Zaginieni Przed Laty

Matka porzuciła swoje dzieci

Matka porzuciła swoje dzieci. 12-latka i 3-latek mieszkali sami przez dwa miesiące. Policja wydała nakaz aresztowania matki w związku porzucenia nieletnich.

Zabójstwo małej Leili, czy zabił ją 12-letni Isiah?

Zabójstwo małej Leili, czy zabił ją 12-letni Isiah? 27 kwietnia 2013 roku kalifornijska policja otrzymała telefon od 12-letniego Isiaha Fowlera. Isiah powiedział operatorowi, że był w domu ze swoją 8-letnią siostrą, Leilą Fowler, kiedy zauważył wewnątrz domu intruza z długimi siwymi włosami. W tym czasie ich rodzice byli na meczu Małej Ligi

Morderca nastoletniej Izy wciąż na wolności!

Morderca nastoletniej Izy wciąż na wolności! 23 sierpnia 2011 roku – Tego dnia 13-letnia Iza spotyka się ze swoją koleżanką. Wraz z innymi dziewczynami spędzają czas na boisku szkolnym. Po powrocie dziewczynka mówi rodzicom, że pójdzie odprowadzić koleżankę na przystanek i wróci do domu.

Wydawało się, że o sprawie już zapomniano. Jednak czekanie miało sens.

Wydawało się, że o sprawie już zapomniano. Jednak czekanie miało sens. Do zabójstwa 12-letniej Uli Wajs doszło 24 lata temu, w marcu 1998 roku w Poznaniu. Morderca wszedł do mieszkania w środku dnia, gdy rodzice dziewczynki byli w pracy. Zabił Ulę, a jej ciało ukrył w łazience. Zwłoki znalazła matka.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl