Blog
Zaginieni Przed Laty

Rodzice przez dłuższy czas gwałcili 12-latkę. Dramat dziecka!

Rodzice przez dłuższy czas gwałcili 12-latkę. Dramat dziecka!

Rodzice przez dłuższy czas gwałcili 12-latkę. Twierdzili, że przygotowują córkę do dorosłego życia. Dramat dziecka odkrył lekarz!

Rodzice

Do wstrząsającego wydarzenia doszło w Rosji. Rodzice gwałcili swoją córkę od grudnia 2016 roku do marca 2017 roku. Dziewczynka miała 12 lat, gdy brutalni opiekunowie niczym bestie zaczęli ją systematycznie krzywdzić. Wydarzenia te sprawiły niewyobrażalne cierpienie dziecka, a strach przed własnymi rodzicami bez wątpienia stał się nieustającym koszmarem.

Sprawa wyszła na jaw, dopiero gdy dziewczynka trafiła do ginekologa, ponieważ miała problem z menstruacją. Podczas wizyty lekarz odkrył, że 12-latka jest po inicjacji seksualnej w związku z tym, została powiadomiona w tej sprawie prokuratura. 34-letni rodzice od razu przyznali się do urządzania orgii seksualnych z udziałem własnej córki.

Rodzice przez dłuższy czas gwałcili 12-latkę. Dramat dziecka!
Pixabay.com

Podczas przesłuchania zeznawali, że w ten sposób przygotowywali dziecko do „dorosłego życia”.

Matka 12-latki zeznała również, że sama straciła dziewictwo w wieku 13 lat i lepiej, że jej córka przeszła inicjację z własnym ojcem niż z kimś innym.

Prokuratura skierowała sprawę do sądu w Wołgogradzie w Rosji. Rodzicom odebrano prawa do opieki nad dzieckiem. Za ten czyn groziło im do 20 lat więzienia.

Niestety nie posiadamy informacji, jaki wyrok zapadł w tej sprawie. W mieszkaniu, gdzie dochodziło do gwałtu 12-latki, mieszkała babcia dziewczynki oraz prababcia, ale żadna z kobiet nie wiedziała o wykorzystywaniu seksualnym dziewczynki. Jak to możliwe?

Źródło:Rosja: Gwałcili 12-letnią córkę przez kilka miesięcy (wprost.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl