Blog
Zaginieni Przed Laty

Żołnierze uprowadzili 12-latkę i przez kilkanaście godzin ją gwałcili

Żołnierze uprowadzili 12-latkę i przez wiele godzin gwałcili

Żołnierze uprowadzili 12-latkę i przez kilkanaście godzin gwałcili niewinne dziecko. Dziewczynka zaginęła w czerwcu 2020 roku, jej poszukiwania trwały kilkanaście godzin.

Żołnierze

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w Kolumbii w 2020 roku. 12-letnia dziewczynka z plemienia Emberá (rdzenna ludność Kolumbii) zamieszkiwała tereny rezerwatu w Santa Cecilia, w gminie Pueblo Rico. 21 czerwca 2020 roku 12- latka nagle zaginęła. Tego dnia niedaleko swojego obozu nastolatka zbierała agawę. Jak się okazało później, siedmiu żołnierzy napadło na dziewczynkę. Mężczyźni uprowadzili dziecko i wywieźli w odludne miejsce. Tam brutalnie ją bili i przez kilkanaście godzin gwałcili. Gdy 12-latka długo nie wracała do obozu, matka zaczęła rozpaczliwie szukać córki. Poszukiwania na początku nie przynosiły oczekiwanego rezultatu. Po kilkunastu godzinach zrozpaczona matka jednak odnalazła córkę. Dziewczynka była nieprzytomna i zmaltretowana.

Żołnierze uprowadzili 12-latkę i przez wiele godzin gwałcili
Pixabay.com

 

Jak się okazało później, żołnierze przetrzymywali w pustostanach 12-latkę i gwałcili. Dziewczynka przeszła prawdziwe piekło na ziemi. Jej horror trwał 17 godzin. Mężczyźni byli rekrutami z batalionu San Mateo i odbywali obowiązkową służbę wojskową. Następnego dnia gwałciciele zostali zatrzymani.

Młodzi sprawcy

Wszyscy sprawcy byli w wieku od 18 do 22 lat. Od razu przyznali się do winy. Grozi im do 30 lat pozbawienia wolności, lecz wyrok jeszcze nie zapadł. W Kolumbii 18 czerwca 2021 roku przyjęto nową ustawę, na mocy której osoby oskarżone o przestępstwa seksualne na dzieciach mogą zostać skazane nawet na dożywocie. Prezydent Kolumbii Ivan Duque przyznał, że będzie starał się, by żołnierze, którzy dopuścili się gwałtu, byli osądzeni według nowego już prawa.

Żołnierze uprowadzili 12-latkę i przez wiele godzin gwałcili
Pixabay.com

12-latka z ciężkim obrażeniami przez długi czas przebywała w szpitalu.

W Kolumbii co trzecia kobieta niestety pada ofiarą gwałtu. Większość z ofiar jest nieletnia. Według najnowszych danych z Kolumbii, w pierwszych miesiącach 2020 roku przemocy seksualnej doświadczyło tam 5800 osób poniżej 18 roku życia.

Źródło:Sloneczne Chwile: 12-latka przez kilkanaście godzin była gwałcona przez siedmiu żołnierzy. (zycioweinformacje.blogspot.com)

Żołnierze ZGWAŁCILI 13-latkę. Grozi im nawet 30 lat więzienia – Super Express – wiadomości, polityka, sport (se.pl)

Przerażający czyn siedmiu żołnierzy! Krzywdzili 12-latkę przez kilkanaście godzin! (wsieci24.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl