Blog
Zaginieni Przed Laty

Matka porzuciła swoje dzieci

Matka porzuciła swoje dzieci. 12-latka i 3-latek mieszkali sami przez dwa miesiące. Policja wydała nakaz aresztowania matki w związku porzucenia nieletnich.

Matka porzuciła swoje dzieci

Sprawa o której dzisiaj napiszemy miała miejsce w Teksasie, ale jak sami wiecie do takich sytuacji dochodzi wszędzie… Niezależnie od kraju, pochodzenia czy warunków.

Ojciec porzuconych dzieci jakiś czas wcześniej odszedł od Yates i zamieszkał poza stanem. Któregoś dnia mężczyzna powiadomił policję, że jego była partnerka porzuciła swoje dzieci. Dotarło to do mężczyzny kiedy zadzwoniła do niego matka Yates… Kobieta przekazała mu informacje, że widziała swoją córkę samą w mieście Mobile w stanie- Alabama. Ojciec 12-latki przypomniał sobie telefon od córki, która zadzwoniła jakiś czas temu i poprosiła o regularne wysłanie im jedzenia. Dziewczynka nic więcej nie chciała powiedzieć. Jak się okazuje Yatez pozostawiła dzieci same bez opieki na co najmniej dwa miesiące.

 

Rodzeństwo nie było zarejestrowane w szkole. Mundurowi po przyjęciu zgłoszenia udali się do domu porzuconych dzieci, kiedy przybyli na miejsce 12-latka i 3-latek byli zupełnie bez jedzenia i bez opieki. Starsza siostra cały ten czas dbała bardzo o swojego młodszego braciszka. Gdyby nie jej zaradność nie wiadomo w jakim stanie mundurowi zastaliby dzieci.

Nakaz aresztowania

Policja wydała nakaz aresztowania matki w związku z postawieniem zarzutu porzucenia dzieci.

W trakcie śledztwa policja odkryła również, że kilka tygodni przed porzuceniem dzieci, Raven Yates zgłosiła na policję, że jej trzecie dziecko, 14-latek, uciekł z domu.

pixaba.com

Z ustaleń śledczych wynika, ze poszukiwana kobieta regularnie publikuje posty na swoich kontach w mediach społecznościowych. Policja liczy na to, że w odnalezieniu kobiety pomogą lokalni mieszkańcy.

Dzieci przebywają obecnie pod opieką babci. 14-latek, który uciekł z domu przed 28 września 2022 roku samodzielnie dotarł do domu babci i przebywa pod jej opieką.

Źródło: Teksas: Matka porzuciła dzieci. Przez dwa miesiące mieszkały same w domu (msn.com)

Teksas: wydano nakaz aresztowania kobiety, która pozostawiła dzieci same w domu na 2 miesiące | Poinformowani.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Elżbieta Nasiadka zaginęła w 2017 r. Jej losy wciąż są nieznane (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl