Blog
Zaginieni Przed Laty

Robert Gadalski zaginął w 2003 roku. Miał wtedy 26 lat.

Robert Gadalski zaginął w 2003 roku. Miał wtedy 26 lat.

Robert Gadalski zaginął w 2003 roku. Miał wtedy 26 lat, obecnie ma 44. Niestety, pomimo intensywnych poszukiwań, losy mężczyzny pozostają nieznane.

Robert Gadalski

Drodzy Państwo, dzisiaj przypominamy Wam o kolejnym tajemniczym i nierozwiązanym zaginięciu. Apel ponawiamy z nadzieją, że może tym razem dowiemy się prawdy.

Od 2003 roku losy Roberta Gadalskiego niestety są nieznane. Co wydarzyło się 18 lat temu? Gdzie jest zaginiony? Te i inne pytania nadal pozostają bez odpowiedzi.

Robert Gadalski zaginął w 2003 roku. Miał wtedy 26 lat.
Robert Gadalski
Mężczyzna wyszedł z domu w miejscowości Sulejów w 2003 roku i już nie wrócił. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi, jak również ze swoimi znajomymi. Do chwili obecnej nie udało się ustalić, gdzie mężczyzna może przebywać i co wydarzyło się w dniu, kiedy opuścił dom. W dniu zaginięcia miał 26 lat obecnie ma 44 lata.

Rysopis zaginionego:

Wzrost około 171-175 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego, oczy niebieskie.
Robert w dniu zaginięcia ubrany był w: kurtkę skórzaną-krótką, koloru ciemny brąz, bluzę, pantofle, spodnie koloru ciemny brąz.
Znaki szczególne: blizna nad jednym z łuków brwiowych, tłuszczaki (guzki) na rękach oraz plecach. Znaki szczególne: blizna nad jednym z łuków brwiowych, tłuszczaki (guzki) na rękach oraz plecach.
Jeśli ktoś z Państwa wie coś o losach zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piotrkowie Tryb. przy ul. Szkolnej 30/38 lub z Komisariatem Policji w Sulejowie pod numerem 44 610-23-10 lub 997.
Jeśli ktoś z Państwa wie coś o losach zaginionego jest o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Tryb. przy ul. Szkolnej 30/38 lub z Komisariatem Policji w Sulejowie pod numerem 44 610-23-10 lub 997.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Małgorzata Szabatowska. Kto zabił pracownicę banku? (zaginieniprzedlaty.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl