Blog
Zaginieni Przed Laty

Wbijał gwoździe w ciało 68-latki i gwałcił. Bestia pod Grudziądzem!

Wbijał gwoździe w ciało 68-latki i gwałcił. Brutalnie torturował i bił pałką. Kobieta zmarła po trzech tygodniach. Bestia pod Grudziądzem!

Wbijał gwoździe w ciało 68-latki

Sprawa, o której dzisiaj napiszemy, budzi ogromne wzburzenie… Brutalny mord i bezkarność przeraża do szpiku kości! 68-letnia Krystyna była mieszkanką Michala w gminie Dragacz w woj. kujawsko-pomorskim. Kobieta uchodziła za sympatyczną, wesołą, uśmiechniętą i pomocną innym osobę. Wśród sąsiadów i znajomych była lubiana i bezkonfliktowa. Niestety pewnego dnia jej życie zamienił w piekło 44-letni Adam B., który mieszkał po sąsiedzku. Mężczyzna zamieszkiwał w dobudówce na terenie gospodarstwa rolnego, gdzie mieszkała 68-latka. Krystyna zajmowała mieszkanie na piętrze.

Wbijał gwoździe w ciało 68-latki i gwałcił. Bestia pod Grudziądzem!
zdjęcie ze strony pomorska.pl

Do zbrodni doszło latem 2021 roku. Krystyna wracała wieczorem do domu znad jeziora Rudnik w Grudziądzu. Była tam na spotkaniu z koleżankami. Kiedy dotarła na miejsce, wyszła jeszcze z psami na spacer. W międzyczasie rozmawiała z siostrą przez telefon.

– Z kim rozmawiasz? – zapytała siostra, gdy usłyszała w słuchawce drugi głos i to właśnie męski. – Krystyna odpowiedziała mi: – Adam pyta o godzinę – i w tym momencie połączenie urwało się – mówi kobieta w wywiadzie z Gazetą Pomorską.

Bestialska zbrodnia wbijał

Adam B. zaatakował Krystynę i już wtedy w głowie miał wszystko zakodowane… Zabić! Co nim kierowało? Rozszalały mężczyzna wykrzyczał: „Ja cię k…o zabiję i schowam do wersalki”. Następnie uderzył Krystynę pałką w głowę, zaciągnął za włosy do swojej dobudówki i tam bestialsko znęcał się nad kobietą ponad godzinę. Wbijał gwoździe w jej ciało, uderzał popielniczką, butelką, dusił, gryzł, próbował skręcić kark i brutalnie zgwałcił. To, co przeszła ta biedna kobieta nie da się opisać słowami… Krystyna nawet na chwilę nie straciła przytomności. Sprawca powtarzał: „Jak wierzysz k…o w Boga, to zacznij się modlić, bo żywa stąd nie wyjdziesz”. Po ponad godzinie bezdusznych, bestialskich tortur kobieta zdołała uciec i powiadomić sąsiadów, prosząc ich o pomoc. W tym czasie Adam B. poszedł po nóż, by dobić 68-latkę…

Śmierć w torturach wbijał

Krystyna trafiła natychmiast do szpitala, walczyła na OIOMie, potem na innych oddziałach. Kobieta przez trzy tygodnie cierpiała z połamanymi żebrami, nosem, szczęką i mostkiem. Miała też naderwane ucho. Przed śmiercią została wypisana do domu, zamieszkała z synem i synową. Zdążyła im opowiedzieć o swoim koszmarze, który zgotował jej sąsiad, którego znała.

Wbijał gwoździe w ciało 68-latki i gwałcił. Bestia pod Grudziądzem!
zdjęcie ze strony pomorska.pl

Adam. B. został aresztowany. Usłyszał zarzuty. Mężczyzna już wcześniej odsiedział 15 lat za morderstwo kolegi i inny gwałt.

Motyw?

Jaki był motyw? Nawet rodzina nie zna na to pytanie odpowiedzi.

Adam B. znajduje się na obserwacji psychiatrycznej, by biegli mogli stwierdzić, czy w chwili popełnionego czynu był poczytalny. Nie został oskarżony o zabójstwo. Wykluczono, że śmierć pani Krystyny miała związek z torturami, jakie 44-latek zgotował kobiecie trzy tygodnie przed śmiercią. Usłyszał tylko zarzut zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem i spowodowania średnich uszkodzeń ciała.

– Przyznał się co do drugiej części zarzutu, do zgwałcenia nie przyznaje się. Nie wyrażał skruchy – mówi “Gazecie Pomorskiej” Janusz Borucki, prokurator rejonowy w Świeciu.

Za te zarzuty grozi 44-latkowi do 15 lat więzienia. Do tego dochodzi fakt, że dopuścił się recydywy.

Jak wylicza “Gazeta Pomorska”, Adam B. w październiku 2020 roku skończył odsiadywać wyrok 15 lat więzienia za zabójstwo kolegi i gwałt na innej kobiecie. W 2004 r. dusił ją, a potem wielokrotnie zgwałcił, za co został skazany na 6 lat, a miesiąc później podczas wspólnego picia wódki zabił nożem kolegę po awanturze. Uważał, że kolega będący konkubentem jego siostry zmusza ją do prostytucji. To ojciec Adama B. znalazł wtedy zwłoki i powiadomił policję.

Źródło: Brutalnie zabił 68-latkę pod Grudziądzem. Wbijał gwoździe, zgwałcił, bił pałką (fakt.pl)

Zbrodnia pod Grudziądzem. Bił kobietę, wbijał gwoździe w ciało. Jest akt oskarżenia | Gazeta Pomorska

Brutalna zbrodnia w Michalu pod Grudziądzem. Wbijał gwoździe w ciało 68-latki, bił “bejsbolem” | Gazeta Pomorska

Również. Lecz. Oczywiście. Również. Lecz

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! lecz

Może zainteresować Cię również: Klaudia Sołtys- Polka zamordowana w UK – Zaginieni Przed Laty

lecz

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl