Blog
Zaginieni Przed Laty

Zuzia mała księżniczka-brutalnie zamordowane przez własną matkę.

Zuzia mała księżniczka-brutalnie zamordowane przez własną matkę.

3-letnia Zuzia P. z Poznania została zamordowana przez swoją mamę w trakcie zabawy. Dziewczynka do końca błagała ją o litość… Zabójczyni, 26-letnia Magdalena C., z zimną krwią realizowała jednak swój chory plan mordu.

Mała księżniczka

Zuzia bez wątpienia była malutką, bezbronną księżniczką. Mieszkała z 26-letnią matką w kamienicy. Ojciec dziewczynki Michał P. został skazany za znęcanie się nad nimi i miał zakaz zbliżania się do partnerki oraz do swojej córki.

 

Zuzia mała księżniczka-brutalnie zamordowane przez własną matkę.
Fot. Zuzia

Magdalena C. matka małej dziewczynki przed dokonaniem makabrycznej zbrodni od dwóch miesięcy była bezrobotna. Studia na wydziale psychologii przerwała po drugim roku. Bała się, że nie da rady samotnie utrzymać siebie i córki. Kobieta udzielała się w ostatnim czasie w instytucji społecznej, która zajmowała się pomocą osadzonym w zakładach karnych. Współpraca Magdaleny C. miała charakter wolontariatu. Kobieta nie otrzymywała wynagrodzenia za swoją pracę.

Zuzia mała księżniczka-brutalnie zamordowane przez własną matkę.
Fot. Zamordowana 3-letnia Zuzia

Do okrutnej zbrodni doszło 4 maja 2021 roku około godziny 11:00 w jednym z mieszkań na poznańskim Grunwaldzie. Podczas gdy, Zuzia w zaciszu domu bawiła się grzecznie, matka dziewczynki Magdalena C. przerwała zabawę swojej 3-letniej córeczki, rzucając się na nią z nożem. Celowała prosto w serce.

Magdalena C. miała swój plan: zabić dziecko i powoli go realizowała, przenosząc płaczącą dziewczynkę do pokoju. To właśnie tam okrutnie i zimną krwią zabijała swoją córkę. Zaczęła dźgać i dusić dziecko na zmianę. Dziewczynka nie wiedziała, co się dzieje. Nie rozumiała agresji matki, błagała ją, by przestała, nie tracąc przy tym przytomności.

Morderczyni

Po wszystkim Magdalena C. postanowiła zadzwonić do znajomego i opowiedzieć mu, co zrobiła. To on-jej zdaniem-odwiódł ją od samobójstwa i zadzwonił po pomoc.

Zuzia konała w potwornych męczarniach. Ciosy zadane przez własną matkę, to zbrodnia niedopuszczalna, ponieważ powinna zawsze chronić swoje dziecko, a ona stała się dla swojej małej córeczki katem. Bez wątpienia taka kobieta nigdy nie zasłużyła na miano słowem: mama.

Zbrodnia zaplanowana

Magdalena C. powiedziała śledczym, że po zabójstwie dziecka, chciała się otruć własnoręcznie przyrządzoną trucizną. Miał to być wywar z igieł cisa, który sama przygotowała. Podczas gdy, do mieszkania weszli policjanci, zaalarmowani przez znajomego, maleńka Zuzia jeszcze żyła. Mundurowi zaczęli ją reanimować. Dziewczynka trafiła na stół operacyjny Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, lecz lekarzom nie udało się jej uratować. Dziewczynka zmarła.

Magdalena C. przyznała się do zbrodni i do tego, że planowała od jakiegoś czasu zabicie córki, następnie swoje samobójstwo.

Prokuratura Generalna, na polecenie Zbigniewa Ziobro postawiła kobiecie zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz motywacją zasługującą na szczególne potępienie. Decyzja ta zapadła po analizie akt sprawy zabójstwa 3-letniej dziewczynki.

 

Ustalenia

Łukasz Wawrzyniak z poznańskiej prokuratury przekazał, że 3-letnia Zuzia zmarła na skutek głębokiego urazu serca. Zgon nastąpił w wyniku ostrego krwotoku, który wywołał cios nożem w klatkę piersiową. Prokurator postawił 26-letniej Magdalenie C. zarzut zabójstwa. W toku śledztwa biegli ustalą, czy kobieta była poczytalna w momencie popełnienia zbrodni. Grozi jej dożywocie.

Źródło:Poznań. Nóż przebił serce 3-letniej Zuzi. Są wyniki sekcji zwłok – Wiadomości (radiozet.pl)

Zabójstwo 3-letniej Zuzi z Poznania. Zbigniew Ziobro ujawnił szczegóły zbrodni – WP Wiadomości

Wielkie różowe serce na grobie zamordowanej Zuzi. „Kocham Cię księżniczko” [ZDJĘCIA] – Poznań, Super Express

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Loveunder

. Nie rozumiała agresji matki, błagała ją, by przestała, nie tracąc przy tym przytomności.” Ale brednie zmyślone ja pierdykam

Wechsler

Mamusia roku. Córkę zabiła nożem, a sama w celu “samobójstwa” uchlała się wywarem z cisu, który co najwyżej przyprawił ją o sraczkę. Głupia pizda, niech zdechnie w pierdlu.

Last edited 3 lat temu by Wechsler

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl