Blog
Zaginieni Przed Laty

Pani Patrycja poszukuje swojej cioci. Prosimy o pomoc!

Pani Patrycja poszukuje swojej cioci. Prosimy o pomoc i liczne udostępnienia apelu, być może dotrze on do osób, które wiedzą, gdzie teraz przebywa Pani Agnieszka Piórkowska po mężu Szafraniec.

Pani Patrycja poszukuje swojej cioci

AKTUALIZACJA: Kochani Pani Patrycja odnalazła ciocię. To piękne chwile… Pani Patrycja jest już po rozmowie telefonicznej z ciocią… Dziękujemy Wam Kochani za pomoc… Jesteście Wspaniali!

Kochani pilnie potrzebujemy Waszej pomocy… Dzisiaj dostaliśmy na skrzynkę wiadomość od Pani Patrycji i nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. Wierzymy, że z Waszą pomocą i dobrymi sercami uda się odszukać Panią Agnieszkę. Już wiele razy, po długich latach udało się odszukać osobę, dlatego jesteśmy pewni, że i ta sprawa ma szansę na szczęśliwy finał poszukiwań…

Agnieszka Piórkowska po mężu Szafraniec. Pani Patrycja nigdy nie poznała swojej cioci. Wie tylko, że ma męża Krzysztofa Szafraniec. Mieszkała wcześniej na Biskupinie we Wrocławiu, a 25 lat temu wyjechała do Szwecji razem z mężem. Wiemy, że wyjechała do Sztokholmu, ale przez 25 lat mogła zmienić adres. Obecnie ma około 50 lat.

Pixabay.com

Marzenie

Babcia Pani Patrycji ma 74 lata jest mamą Pani Agnieszki. Kobieta marzy odszukać córkę swojej babci jeszcze za jej życia. Mama Pani Agnieszki ma na imię  Teresa a ojciec Kazimierz.

Pani Agnieszka kilka razy wysłała tylko list do rodziny, ale nigdy nie dzwoniła. Zdjęcia, które posiadamy, są zrobione 25 lat temu. Na pewno przez ten czas kobieta się zmieniła.

Kochani Pani Patrycji bardzo zależy na tym, by odnaleźć ciocię. Chciałaby ją poznać i chociaż przez chwilę z nią porozmawiać. Wierzymy, że z Waszą pomocą może się to udać.

 

Jeśli ktoś ma informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z nami… Zaginieni przed laty gwarantuje anonimowość.

 

Źródło: Biuro Poszukiwań i Identyfikacji (ipn.gov.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Łukasz Skrzeczkowski zaginął- zagadkowa śmierć w Białej Podlaskiej (zaginieniprzedlaty.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! 

Może zainteresować Cię również: Łukasz Skrzeczkowski zaginął- zagadkowa śmierć w Białej Podlaskiej (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl