Blog
Zaginieni Przed Laty

Znany youtuber- upokarzał niepełnosprawnego chłopaka

Łukasz W. znany w sieci jako youtuber Kamerzysta. Upokarzał niepełnosprawnego chłopaka. Kazał mu jeść kocie odchody prosta z kuwety. Mężczyzna bez wątpienia, kolejny raz udowodnił swoim nagraniem brak serca i bestialski charakter.

Łukasz W., youtuber znany w sieci jako Kamerzysta, upokarzał niepełnosprawnego chłopaka. Podczas nagrania , znęcał się fizycznie i psychicznie nad chorym chłopakiem. Kazał mu jeść kocie odchody prosto z kuwety. W związku z tym, sprawą zajęła się szczecińska policja oraz prokuratura.

Szokujące nagranie

Bez wątpienia, filmik Kamerzysty wzbudził ogromne wzburzenie odbiorców. Znany youtuber bez skrupułów upokarzał niepełnosprawnego chłopaka. Sądził, że to nagranie zwiększy oglądalność jego kanału na YouTube. Zgotował piekło chłopakowi, który i tak był mocno skrzywdzony przez los.

Wstrząsający film pojawił się na kanale youtubera 9 kwietnia 2021 roku pod tytułem: ” Jak daleko posunie się za pieniądze”. Ekipa szydziła i upokarzała młodego mieszkańca Szczecina- niepełnosprawnego intelektualnie chłopaka, który posłusznie wykonywał ich polecenia. Kamerzysta za wykonanie zadań obiecał chłopakowi  100 lub 200 złotych.  Bez wątpienia, nagranie miało na celu poniżyć chłopaka. Z kolei sam youtuber i jego ekipa czerpali niesamowitą satysfakcje z wydawania upokarzających rozkazów.

Łukasz W. znany w sieci jako youtuber Kamerzysta. Upokarzał niepełnosprawnego chłopaka. Kazał mu jeść kocie odchody prosta z kuwety. Mężczyzna bez wątpienia, kolejny raz udowodnił swoim nagraniem brak serca i bestialski charakter.
Fot. Ofiara kamerzysty

Bez serca

Trzeba być bestią w ludzkiej skórze, by tak bardzo krzywdzić niewinną i chorą osobę, czerpiąc z tego ogromną satysfakcję. Z pewnością, nikt nie poprze tak okrutnego zachowania Łuksza W. Nie w taki sposób zdobywa się sławę. Bez wątpienia, Kamerzysta powinien zostać ukarany za swój czyn.

Niepełnosprawny chłopak

Choć upokarzany chłopak sam wykonywał polecenia youtubera, bez wątpienia jest on ofiarą sytuacji. Należy pamiętać, że jego choroba utrudnia mu podejmowanie racjonalnych decyzji. Prawdopodobnie w momencie powstawania filmiku nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji jego publikacji. Kiedy jednak nagranie zostało opublikowane, z przerażeniem stwierdził, że od teraz ludzie będą oceniali go na podstawie okrutnego wideo.

Upokorzenie

Kamerzysta zapytał kolegę, czy zawsze musi mu przyprowadzać osoby niedorozwinięte. Ten odpowiedział, że tacy są najlepsi, bo jest z nich dużo śmiechu i łatwo ich upokorzyć. Niepełnosprawny chłopak miał do wykonania coraz bardziej upadlające zadania.  Ekipa kazała mu garściami jeść ziemię. Następnie miał skakać z balkonu do kontenera pełnego śmieci oraz polizać buty nieznajomej dziewczynie. Najgorsze było jednak dopiero przed nim. Kazano mu rozbić cegłę głową, w wyniku czego chłopak ranił się do krwi. W ramach kolejnego zadania miał taplać się w błocie, a następnie wejść do pobliskiego dyskontu w samej bieliźnie.

Znany youtuber- upokarzał niepełnosprawnego chłopaka
Fot. Ofiara kamerzysty

Podczas, gdy ekipa youtuberów świetnie się bawiła, jednocześnie wymyślali kolejne zadania. Każde z nich było coraz bardziej upokarzające.  W końcu kazali chłopakowi zjeść kocie odchody prosto z kuwety. Na ten pomysł bez wątpienia wpadła koleżanka autorów nagrania. Mówili, że dla kasy:” zje nawet gówno świni”. Uczestnicy filmu mieli ogromny ubaw. Następnie kazali chłopakowi wykąpać się w szambie.

Łukasz W. znany w sieci jako youtuber Kamerzysta. Upokarzał niepełnosprawnego chłopaka. Kazał mu jeść kocie odchody prosta z kuwety. Mężczyzna bez wątpienia, kolejny raz udowodnił swoim nagraniem brak serca i bestialski charakter.
Fot. Kuweta, z której ofiara jadła kocie odchody

Ofiarę nagrania rozpoznała psycholog

Kamerzysta cieszył się dużą oglądalnością filmu. Obejrzało go  ponad 350 tysięcy osób. Przypadkowo na nagranie w  natrafiła szczecińska psycholog, Pani Agnieszka Ch. Kobieta rozpoznała swojego podopiecznego, który był niepełnosprawny intelektualnie. Dominik był wychowywany w domu dziecka. Trafił tam jako zaniedbywane i maltretowane dziecko. W związku ze swoją chorobą, chłopak nie potrafił przewidywać skutków swoich działań.

Inne przypadki okrucieństwa Kamerzysty

Znany youtuber już nie raz wyśmiewał i upokarzał innych. W swoich filmikach piętnował osoby chore na HIV,  pozorował swoje samobójstwo. W jego ,, twórczości” można znaleźć wiele niestosownych, a wręcz okrutnych żartów i działań.

Policja bada sprawę

Szczecińska policja wie już o skandalicznym nagraniu Łukasza W. Prowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające. Sprawą zainteresowała się także prokuratura. Youtuber twierdzi, że nie żałuje swojego zachowania i nie ma za co przepraszać. Naszym zdaniem, powinien ponieść odpowiedzialność za swoje chore pomysły i czyny. Bez wątpienia, jego pomysły są zagrożeniem dla innych. Psycholog Agnieszka Ch.  skontaktowała się z bohaterem, a raczej ofiarą nagrania. W wyniku zaistniałych zdarzeń chłopak jest w bardzo złym stanie psychiczny.

 

ŹRÓDŁO: Kamerzysta poniżył niepełnosprawnego chłopaka. Kazał zjeść mu błoto | naTemat.pl

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wechsler

Sprostowanie, bo widziałem ten filmik. Na pomysł jedzenia kociego g… wpadła akurat siksa widoczna na nagraniu, koleżanka autorów, o której we wzmiance nie ma ani słowa. Wejście do szamba było też jej pomysłem, na szczęście niezrealizowanym. Dlaczego autorka o tym nie wspomina? Bo winę kobiety zawsze trzeba przepuścić przez filtr lub pominąć tylko dlatego, że jest kobietą i jej “wolno więcej”? Obawiam się jednak, że tych zepsutych gówniarzy nie spotka żadna kara, a jeśli nawet, to śmiesznie niska. A samo wideo z ocenzurowanym wizerunkiem ofiary powinno pozostać w sieci, po to, żeby za kilka lat jego autorzy mogli się za nie wstydzić, jeśli w tym czasie troszkę dojrzeją, choć niestety główny autor pozostaje anonimowy.

Wechsler

Dlatego uważam, że to wideo nie powinno zostać usunięte, tylko ocenzurowane i pozostawione w sieci, żeby ciągnęło się za sprawcami w przyszłości.

akme

youTube zachowuje wszystkie filmy, a to nagranie zostało już zabezpieczone przez policję. W związku z filmem zostały zatrzymane 3 osoby. Film był mocno wyreżyserowany, kocia kupa była czekoladą, co nie zmienia faktu, że została wykorzystana osoba niepełnosprawna, która przyznała, że boi się chodzić teraz po ulicach i został oszukany przez twórców filmu. Jest to przykład patotreści i mam nadzieję, że autor zostanie ukarany.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl