Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono porzucone auto, a w bagażniku zmasakrowane ciało 19-latka

Znaleziono porzucone auto, a w bagażniku zmasakrowane ciało 19-latka

Znaleziono porzucone auto, a w bagażniku zmasakrowane ciało 19-latka. Zemsta zrozpaczonego ojca, który zabił nastolatka za to, że ten porwał i sprzedał jego córkę.

Znaleziono porzucone auto

Do przerażającego odkrycia doszło w 2021 roku w Stanach Zjednoczonych. Przypadkowa osoba natrafiła na porzucony samochód. Mężczyzna nie wiedząc, co tak naprawdę kryje się w bagażniku, odpalił samochód i pojechał nim do Spokane. Auto zostało zaparkowane na East Everett Avenue. Po jakimś czasie mieszkańców zaniepokoił fakt, że samochód stoi od dłuższego czasu w tym samym miejscu, a ze środka wydobywa się ogromny odór. W związku z tym powiadomili policję. Mundurowi, którzy przybyli na miejsce, znaleźli w bagażniku auta zwłoki.

Znaleziono porzucone auto, a w bagażniku zmasakrowane ciało 19-latka
Ojciec porwanej dziewczyny. Zdjęcie ze strony Fakt.pl

Jak się okazało w trakcie prowadzonego śledztwa, zwłoki należały do 19-latniego Sorensena. Od samego początku było wiadomo, że doszło do brutalnego morderstwa. Zwłoki zamordowanego 19-latka zostały znalezione dopiero rok po morderstwie. Los młodego mężczyzny pozostawał nieznany od listopada ubiegłego roku. Zwłoki były w stanie zaawansowanego rozkładu. Ofiara miała związane ręce i nogi. Zamordowany chłopak miał również zaklejone usta taśmą.

Zemsta

Śledczy bardzo szybko dotarli do mordercy 19-latka. Sprawcą brutalnej zbrodni okazał się 60-letni John Eisenman. Mężczyzna dokonał na 19-latku okrutnej zemsty, ponieważ jak się okazuje, 19-letni Andrew Sorensen w październiku 2020 roku uprowadził nieletnią córkę Johna. Chłopak był w związku z dziewczyną, po czym sprzedał ją handlarzom żywym towarem. Młoda kobieta została sprzedana do domu publicznego, gdzie przeszła piekło. Ojciec szukał rozpaczliwie córki, a do poszukiwań zaginionej dołączyła się policja. Jednak działania mundurowych nie pomogły w znalezieniu córki Johna. Na szczęście mężczyźnie samemu udało się ją odnaleźć i sprowadzić do domu.

John Eisenman nie czekał, jak policja wymierzy chłopakowi karę, postanowił sam przejąć sprawę we własne ręce. Zdawał sobie sprawę, że działania policji mogą nigdy nie doprowadzić do ukarania 19-latka. Mężczyzna chciał odpłacić się chłopakowi za wyrządzoną krzywdę jego córce.

Znaleziono porzucone auto, a w bagażniku zmasakrowane ciało 19-latka
Zamordowany 19-latek. Zdjęcie ze strony Fakt.pl

W związku z tym wściekły ojciec porwał i związał 19-latka. Wsadził go do bagażnika i wywiózł na odludzie znajdujące się na północy hrabstwa Spokane. Na miejscu bez chwili wahania zaczął katować 19-letniego Sorensena. Zadał mu wiele ciosów kamieniem w głowę. Na koniec wielokrotnie dźgnął go śmiertelnie nożem.

60-letni John Eisenman odpowie przed sądem za zabójstwo pierwszego stopnia. Mężczyzna tłumaczył śledczym, że zabił 19-latka, bo ten wcześniej uprowadził jego córkę. Sąd wyznaczył za niego kaucję w wysokości miliona dolarów. Teraz czeka go proces za morderstwo.

Źródło: USA. John Eisenman zamordował 19-latka. Ciało znaleziono w bagażniku auta | Wiadomości Radio ZET

USA. 60-latek zabił chłopaka córki. Internauci: “Każdy zrobiłby to samo” – o2 – Serce Internetu

USA: Zabił chłopaka córki, bo ten sprzedał ją handlarzom żywym towarem (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Fran Drescher – aktorka zgwałcona na oczach swojego męża (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl