Blog
Zaginieni Przed Laty

Noworodek porzucony w plastikowej torbie

Noworodek porzucony w plastikowej torbie

Noworodek porzucony w plastikowej torbie. Chłopczyk był bardzo wychłodzony, ale żył. Maleństwo trafiło do szpitala.

Noworodek

 

We wtorek 4 października 2022 roku w godzinach popołudniowych rolnik z Paceco we Włoszech udał się na swoje pole, by wykonać tam zaplanowane prace. Po chwili usłyszał płacz niemowlęcia. Mężczyzna podszedł w miejsce, skąd dochodziły odgłosy, tam zauważył plastikową torbę przy polnej drodze. Kiedy zajrzał do środka, zamarł. W torbie był noworodek.

Rolnik natychmiast powiadomił odpowiednie służby. Na miejscu szybko pojawiło się pogotowie ratunkowe oraz karabinierzy. Noworodek Był bardzo wychłodzony. Jeden z karabinierów Alberto Marino, był bardzo poruszony, kiedy zobaczył porzuconego noworodka. Wziął go na ręce i przytulił. Ten widok z pewnością łamał nawet najbardziej zatwardziałe serca.

Maleństwo trafiło do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc.

Lekarze stwierdzili, że chłopczyk urodził się kilka godzin wcześniej. W plastikowej torbie było też łożysko. Chłopiec w szpitalu został nazwany Francesco Alberto. Francesco, ponieważ malec został odnaleziony w dzień świętego Franciszka z Asyżu i Alberto jak imię karabiniera, który wziął maleństwo w ramiona.

Pamiętny dzień

Alberto zostawił chłopca w szpitalu, gdy dowiedział się, że wszystko z nim w porządku. Ma zamiar wkrótce go odwiedzić, “by zanieść mu trochę ubrań, trochę zabawek, nawet jeśli jest jeszcze może za mały na zabawki”. – Powiedzieli mi, że waży trzy kilogramy i ma 50 centymetrów długości, jest piękny – odpowiadał mediom karabinier, który bardzo był poruszony odnalezieniem noworodka i razem z ratownikami pojechał do szpitala, by upewnić się, że chłopcu nic nie grozi.

Jego zdaniem chłopiec przeżył tylko dlatego, że jest wojownikiem.

-Głośno płakał, by ktoś zwrócił na niego uwagę, w odludnym miejscu, w którym go porzucono- mówił mediom poruszony karabinier.

Noworodek porzucony w plastikowej torbie
Pixabay.com

Nie chcę osądzać, bo nie wiem, co się za tym kryje. Każdy ma swoją historię i nie wiemy, co skłoniło jego matkę do porzucenia go – odparł pytany, czy potępia kobietę, która zostawiła dziecko w plastikowej torbie w odludnym miejscu.

Mężczyzna przyznał, że mimo iż służy w karabinierach od 16 lat, nigdy nie przeżył podobnej historii. Gdy wrócił do domu, opowiedział o tym, co mu się przydarzyło swojej rodzinie, w tym trójce dzieci w wieku 4, 6 i 10 lat. – Poprosiły mnie bym zabrał go do domu – opowiada mediom Alberto Marino.

Źródło: Noworodek porzucony w plastikowej torbie. “Dzieci proszą, bym zabrał go do domu” (msn.com)

Włochy. Noworodek w plastikowej torbie leżał przy drodze, znalazł go rolnik – TVN24

Włochy. Rolnik znalazł na swoim polu noworodka w plastikowej torbie (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego

Może zainteresować Cię również: Tłokinia. Rodzice nie mogli znaleźć zaginionego synka. Okropna tragedia! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl