Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginiony wędkarz został odnaleziony w domu. Poszukiwania zakończone.

Zaginiony wędkarz został odnaleziony w domu- Poszukiwania zakończone

Zaginiony wędkarz został odnaleziony … w domu. Na jeziorze Oskowo w powiecie lęborskim zakończyły się poszukiwania zaginionego wędkarza.

Wędkarz

W nocy z 7 na 8 maja 2021 roku mężczyzna wypłynął na połowy na jeziorze Oskowo.

 

Zaginiony wędkarz został odnaleziony w domu- Poszukiwania zakończone
Fot. Poszukiwania zaginionego wędkarza

Jak poinformował 8 czerwca 2021 roku rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa, służby otrzymały sygnał o dryfującej, przewróconej łodzi na jeziorze Oskowo w powiecie lęborskim w gminie Cewice ok. godz. 12.30. W związku z tym zaczęły się intensywne poszukiwania, ponieważ losy osoby lub osób, które wypłynęły na jezioro były nieznane. Ze względu na fakt znalezionych rzeczy wędkarza na miejscu, istniało prawdopodobieństwo, że mogło dojść do utopienia się osób, które na tej łodzi przebywały.

Poszukiwania

Wiadomość o zaginionym wędkarzu obiegła bardzo szybko media. Straż oraz policja natychmiast przystąpiły do intensywnych poszukiwań, a akcja poszukiwawcza trwała kilka godzin. Cała sytuacja wyglądała bardzo źle. Mundurowi obawiali się najgorszego, ponieważ po przyjeździe na miejsce ratownicy znaleźli but wędkarski, trzy wędki i podbierak. Nie było wiadomo, ile osób było na łódce. Na miejscu pracowali płetwonurkowie z grupy wodno-nurkowej z Ustki. Strażacy, którzy jako pierwsi dotarli nad jezioro, przeszukiwali dno, używając bosaków.

Poszukiwania zakończone

Poszukiwania zakończyły się po południu, ponieważ wędkarz odnalazł się… w domu. Mężczyzna wyjaśnił mundurowym, że w nocy, gdy wypłynął na połów, wpadł do wody i sam dopłynął do brzegu, a łódka została na środku jeziora. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze.

 

Źródło:Zaginiony wędkarz odnaleziony w domu. “Dopłynął do brzegu, zostawiając łódkę” (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl