Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginione dzieci z teledysku „Runaway Train”

Zaginione dzieci z teledysku „Runaway Train” Do tej pory nie udało się ustalić losu wszystkich poszukiwanych nastolatków. Pomimo upływu lat, zrozpaczone rodziny wciąż czekają na szczęśliwe zakończenie.

Zaginione dzieci: Ważny przekaz teledysku

W 1993 roku amerykański zespół rockowy „Soul Asylum” wypuścił na rynek muzyczny piosenkę pod tytułem „Runaway Train”. Dave Pirner, wokalista grupy oraz autor tekstu stworzył wielki przebój, który opowiada o zmaganiach Pirnera z depresją, na którą ówcześnie chorował. Przejmujący tekst został wzbogacony o równie przejmujący i wartościowy teledysk.

Muzyczne wideo zawierało 36 wizerunków osób nieletnich, które zaginęły na terenie Stanów Zjednoczonych. Z pewnością ciekawostką jest, że klip ten posiadał kilka wersji, a zdjęcia osób zaginionych, miały pochodzić z kraju, w którym tenże klip był transmitowany. To działanie oczywiście miało na celu odnalezienie jak największej ilości zaginionych dzieci. Po emisji amerykańskiej wersji teledysku odnaleziono 25 z 36 zaginionych. W lutym 2020 roku wyszło na jaw, co spotkało Aundrię Bowman, której poszukiwano od 1989 roku. Niestety, przybrany ojciec Bowman przyznał się do jej zabójstwa. Do tej pory nie udało się ustalić losu wszystkich poszukiwanych nastolatków. Pomimo upływu lat, zrozpaczone rodziny wciąż czekają na szczęśliwe zakończenie.

 

W dalszym ciągu zaginieni Dzieci zaginione

National Center for Missing & Exploited Children przygotowało progresje wiekowe osób, których nie udało się odnaleźć.
Poniżej krótko przedstawiamy ich sylwetki:

ANDREA DURHAM – zaginęła w 1 lutego 1990 roku. Dziewczynka ostatni raz widziana była w mieszkaniu w Fort Walton Beach, na Florydzie. W mieszkaniu została jej torebka. Miała wtedy 13 lat.

Dzieci zaginione z teledysku „Runaway Train”
National Center for Missing & Exploited Children

BYRON PAGE – zaginął 29 stycznia 1992 roku, w dniu, w którym miał zdawać egzamin na prawo jazdy. Ostatni raz był widziany w Los Angeles, miał wtedy 17 lat.

Dzieci zaginione z teledysku „Runaway Train”
National Center for Missing & Exploited Children

 

CHRISTOPHER KERZE – zaginął 20 kwietnia 1990 roku. Tego dnia opuścił swój dom w Eagan, w Minnesocie i oddalił się furgonetką. Samochód znaleziono 332 km od miejsca zamieszkania nastolatka. W dniu zaginięcia miał 17 lat.

Dzieci zaginione z teledysku „Runaway Train”
National Center for Missing & Exploited Children

 

KIMBERLY DOSS – zaginęła 1 września 1982 roku. Nastolatka mieszkała w Davenport, w stanie Iowa. Miała wtedy 16 lat.

National Center for Missing & Exploited Children

 

DUANE FOCHTMAN – zaginął 22 lipca 1986 roku. Ostatni raz widziany był na obrzeżach miasteczka Lincoln, w stanie Oregon. Miał 15 lat.

National Center for Missing & Exploited Children

 

JOHN LANGO – zaginął 1 stycznia 1988 roku. Ostatni raz był widziany, kiedy o północy opuszczał dom, w Pottsville, w stanie Pensylwania. Miał 17 lat.

National Center for Missing & Exploited Children

Ich losy wciąż są nieznane

WILDA BENOIT – zaginęła 23 lipca 1992 roku. Ostatni raz widziana była w domu w Creole, w stanie Luizjana. Miała wtedy 14 lat.

National Center for Missing & Exploited Children

 

MARTHA DUNN – zaginęła 5 października 1990 roku. Zamieszkiwała w Daingerfield, w Texasie. Prawdopodobnie oddaliła się w towarzystwie mężczyzny. Miała wtedy 15 lat.

National Center for Missing & Exploited Children

 

PATRICK BETZ – zaginął 20 stycznia 1988 roku. Chłopiec ostatni raz był widziany w pizzerii w miejscowości Upland, w Kalifornii. Widziano, jak opuszcza pizzerię z nieznanym nastolatkiem. Miał 11 lat.

National Center for Missing & Exploited Children

Oczywiście

THOMAS GIBSON – zaginął 18 marca 1991 roku. Chłopiec ostatni raz widziany był, kiedy bawił się przed domem w miejscowości Azalea, w stanie Oregon. Miał wtedy 2 lata.

National Center for Missing & Exploited Children

 

Gdzie Oni są?

Od chwili publikacji na platformie YouTube, klip do piosenki „Runaway Train” obejrzano 147 milionów razy. Warto dodać, że utwór ten znalazł się na platformie dopiero 10 lat temu. Bez wątpienia odnalezienie 25 zaginionych dzieci można uznać za duży sukces. Nie wszyscy jednak byli zadowoleni, że opublikowano ich wizerunek w mediach. Niektóre dzieci zostały porwane, inne, samodzielnie podjęły decyzję o ucieczce z domu.

Gitarzysta grupy Soul Asylum wyznał kiedyś, że jedna z dziewczynek zarzuciła zespołowi, że ten teledysk zniszczył jej życie. Nastolatka celowo uciekła z domu, w którym występowała przemoc, a po publikacji teledysku niestety była zmuszona do niego wrócić.

Losy dziesięciu osób, których zaginięcie zostało opisane, w dalszym ciągu nie są znane. Osoby te do dziś figurują w bazie osób zaginionych. Przede wszystkim 

Autor: ZPL W związku z tym

Źródło: Where Are the Missing Kids of Soul Asylum’s ‘Runaway Train?’ | PEOPLE.com

Przede wszystkim
Soul Asylum “Runaway Train”. Teledysk z zaginionymi – Muzyka (onet.pl) 

bez wątpienia

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Kobieta skatowana przez męża ledwo uszła z życiem! (zaginieniprzedlaty.com)

Również. Lecz. Kiedy

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl