Blog
Zaginieni Przed Laty

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Uwaga zdjęcie drastyczne

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Uwaga zdjęcie drastyczne. Od 2014 roku roku policja próbuje bezskutecznie ustalić kim był zmarły. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się ustalić jego tożsamość.

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Kochani kolejny raz zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Być może ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, być może ktoś go szuka przez te wszystkie lata.

Policjanci wydziału kryminalnego katowickiej komendy prowadzą od wielu lat czynności identyfikacyjne zmierzające do ustalenia tożsamości zmarłego mężczyzny. Dotychczas przeprowadzone czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny. Do zgonu mężczyzny doszło 19 listopada 2004 roku w Centralnym Szpitalu klinicznym w Katowicach. Mężczyzna został tam hospitalizowany, kiedy 30 października 2004 roku załoga Pogotowia Ratunkowego zabrała go nieprzytomnego z Placu Ks. Szramka w Katowicach. Mężczyzna do chwili śmierci nie odzyskał przytomności.

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Uwaga zdjęcie drastyczne
zdjęcie ze strony policji

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 55-60 lat, wzrost ok. 180 cm, szczupła budowa ciała, twarz trójkątna, cera blada, brwi krzaczaste, włosy koloru szatynowego krótkie, ścięte na jeża z łysiną czołową, oczy niebieskie, nos średni przekrzywiony w lewą stronę, uszy średnie przylegające.

Ubiór: brak informacji co do ubioru.

Znaki szczególne: widoczne ubytki w uzębieniu.

Z uwagi na fakt, że dotychczas przeprowadzone czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny, apelujemy do osób, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące denata, które pomogłyby w ustaleniu jego tożsamości, aby nawiązały kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 20 0047 851 28 5247 851 25 55 lub z najbliższą jednostką Policji lub 112.

Źródło: Czy rozpoznajesz zmarłego mężczyznę? – Wiadomości – Komenda Miejska Policji w Katowicach (policja.gov.pl)

Zmarł 18 lat temu. Policja prosi o pomoc w ustaleniu, kto to jest (slowopodlasia.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 23-letnia Katarzyna zamordowana przez “polskiego Buffalo Billa” (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl