Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginiona Magdalena M. – aktualizacja

Kochani, przychodzimy do Was ze smutnymi wieściami. 18-letnia Magdalena niestety nie żyje, dzisiaj odnaleziono jej ciało.

Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy współczucia. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy zaangażowali się w poszukiwania.

Pani Magdalena M. wyszła z domu w miejscowości Świniec (gm. Kamień Pomorski) 24 maja (poniedziałek) bieżącego roku, w planach miała bowiem zrobić zakupy. Poruszała się skuterem. Do dnia dzisiejszego nie powróciła i nie wiadomo, co się z nią dzieje.

Pani Magdalena M. ma 18 lat, 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała oraz tatuaż na nadgarstku – motyw motyla.

Magdalena M.

Kochani, wierzymy, że z Waszą pomocą możemy dowiedzieć się, co stało się z Panią Magdaleną. Po raz kolejny zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Sprawę prowadzi KPP w Kamieniu Pomorskim, dlatego wszelkie informacje o zaginionej prosimy zgłaszać na nr. tel. 47 783 45 11 lub na nr alarmowy – 112. Oczywiście można napisać też  wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Jak zawsze gwarantujemy anonimowość!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażują się w poszukiwania Pani Magdaleny M.

Źródło:

http://www.kamien.policja.gov.pl/

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl