Blog
Zaginieni Przed Laty

Wyszedł z domu 15 lat temu. Ślad po nim zaginął.

3 stycznia 2005 roku zapowiadał się być kolejnym normalnym dniem w domu Państwa Janiaków. Paweł miał wówczas 16 lat.

Paweł Janiak urodził się 16 lipca 1988 roku, wraz z rodzicami i siostrą mieszkał w Poznaniu, stolicy Wielkopolski. Chłopak uczęszczał na praktyki szkolne, które miały go przygotować do wykonywania zawodu. W feralny poniedziałek 16-latek opuścił swoje miejsce zamieszkania, miał udać się na praktyki. Nie dotarł na nie.

Po nastolatku został list znaleziony w mieszkaniu. Paweł napisał w nim, że jest ciężko chory, ma raka i pozostało mu niewiele życia. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie, rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania młodego chłopaka. Siostra Pawła nie mogła uwierzyć w treść listu.

„Dlaczego tak napisał? Przecież jest zdrowy!” – powtarzała, chcąc odszukać brata.

Bliscy Pawła nadal uważają, że informacja o chorobie nie była prawdziwa, jednak musiało wydarzyć się coś, co spowodowało jego zaginięcie. Wielokrotnie wpływały informacje o tym, że Pawła widziano, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Pojawiła się hipoteza, że chłopak mógł przebywać w Wielkiej Brytanii, ale niestety, żadna z tych informacji nie została do dziś potwierdzona.

Kochani, zbliżają się święta. To czas, w którym szczególnie ważna jest rodzinna atmosfera oraz bliskość. Od zaginięcia Pawła minęło wiele lat, ale na mężczyznę nadal czeka kochająca rodzina.

Może ktoś z Was wie coś o losach Pawła? Może ktoś z Was rozpozna na zdjęciu swojego sąsiada lub kolegę z pracy? Prosimy o pomoc.

Pawle, jeśli to czytasz, Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami. Niedługo będziesz świętował swoje kolejne urodziny. Twoi bliscy bardzo chcieliby móc złożyć Ci życzenia i celebrować ten dzień wspólnie z Tobą, niezależnie od tego gdzie jesteś, i co wydarzyło się 15 lat temu. Odezwij się, daj znać, że jesteś cały i zdrowy. Czekamy.

W tej chwili Paweł ma 31 lat.

 

Rysopis w chwili zaginięcia:

  • 182 cm wzrostu
  • szczupła budowa ciała
  • krótkie włosy, w kolorze ciemny blond
  • niebieskie/szare oczy
  • trójkątna twarz

 

Policjanci zajmujący się sprawą zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionego i jego miejsca pobytu, z prośbą o kontakt osobisty z Sekcją Kryminalną Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ulicy Rycerskiej 2 lub telefoniczny pod nr tel.: 84 – 157 – 58(w godz.: 7:30 – 15:30 ) bądź 84 – 121 – 11 lub 84 – 121 – 12 (czynne całą dobę) lub 997 .

Można również napisać do nas – profil „Zaginieni przed laty” na Facebooku.

 

Gwarantujemy anonimowość!

 

Źródło:

http://www.bezpieczniej.pl/ogloszenie/88/Poszukiwany,Pawel,Janiak,

https://tenpoznan.pl/poznan-gdzie-jest-pawel-janiak/

https://londynek.net/wiadomosci/Zaginal+15+lat+temu.+Czy+znajdzie+sie+w+UK+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=68887

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sorbetowa

Może dobrym pomysłem byłaby progresja wiekowa. Nie wiem jak to działa i czy łatwo jest takie coś zrobić, ale może by to pomogło w poszukiwaniach.

Lilyy

napewno pomogłoby to w poszukiwaniach może ktoś by go skojarzył

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl