Blog
Zaginieni Przed Laty

Wypnicha gm. Michów policjanci poszukują wandala

Wypnicha gm. Michów policjanci poszukują wandala

Wypnicha gm. Michów policjanci poszukują wandala. Zamaskowany mężczyzna uszkodził bramę garażową, ogrodzenie i zniszczył kilka sprzętów znajdujących się na podwórku.

Wypnicha

Do zdarzenia doszło w nocy z 29 na 30 czerwca 2021 roku około godziny 2:30 do 2:45 w nocy. Nieznany mężczyzna zamaskowany kominiarką wszedł na jedną z posesji w miejscowości Wypnicha gmina Michów. Sprawca zniszczył drzwi bramy garażowej, wybił szybę w mieszkaniu również uszkodził ogrodzenie. Następnie oddalił się z posesji jak gdyby nigdy nic.

Policjanci poszukują wandala

Zamaskowany mężczyzna uszkodził bramę garażową, ogrodzenie i zniszczył kilka sprzętów znajdujących się na podwórku miejscowości Wypnicha gmina Michów. Sprawcy poszukują lubartowscy policjanci. W związku z tym zwracają się z apelem do osób, które rozpoznają wandala, lub doszły ich słuchy kim może być zamaskowany mężczyzna.

Wypnicha gm. Michów policjanci poszukują wandala
Poszukiwany wandal

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę z opublikowanego monitoringu, albo może posiadać  informacje, które pomogłyby policjantom ustalić sprawcę, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie pod numerem telefonu: 47 81 252 90. Lub pod numer alarmowy 112

Również można kontaktować się w tej sprawie z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

Pobierz plik Film.mp4

Źródło:Policjanci poszukują wandala (lubartow24.pl)

Policjanci poszukują wandala – Aktualności – Policja Lubelska

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl