Blog
Zaginieni Przed Laty

Weteran armii USA zabił dziecko i swoją partnerkę

Weteran armii USA, cierpiący na zespół stresu pourazowego, popełnił samobójstwo podczas relacji na żywo na Facebooku. Wcześniej próbował zabić dwie osoby…

Weteran

33-letni Jovonie Mclendon Jr. mieszkał w Ohio, był weteranem amerykańskiej armii. Na własne oczy widział śmierć, w wyniku czego cierpiał na zespół stresu pourazowego. Od pewnego czasu był w związku z 27-letnią Di’eshią Patterson, która wychowywała 5-letnego synka, Cartera.

weteran
Jovonie z synem swojej partnerki

Pewnego dnia, 33-latek stracił nad sobą kontrolę. Chwycił broń i zastrzelił syna swojej partnerki, a ją samą poważnie zranił. Po całym zajściu zadzwonił na 911 i powiedział, że właśnie zabił dwie osoby i zamierza zaraz popełnić samobójstwo. Miał również wielokrotnie przepraszać dyspozytora.

„Spędziłem trzy i pół roku w armii za granicą i teraz jestem po prostu zmęczony. A więc do widzenia. Miło się z tobą rozmawiało.”

Po tych słowach Jovonie rozłączył się i włączył transmisję na żywo na Facebooku. Na niej możemy zobaczyć jak popełnia samobójstwo.

Przyjaciel

Transmisję tę widział przyjaciel 33-latka, rezerwista armii – Jordan King, niestety mężczyzna nie zdążył zareagować w żaden sposób. Mężczyźni znali się od 2014 roku, wspólnie służyli w Baumholder w Niemczech. Byli w 51 firmie transportowej, 16 Brygadzie Zrównoważonej, 21 Firmie Zrównoważonego Transportu.

W wywiadzie King powiedział, że Jovonie był spokojnym i dobrym człowiekiem. Podkreślał, że nie chce usprawiedliwiać jego zachowania, jednak wierzy w to, że mężczyzna mógł stracić nad sobą kontrolę w wyniku choroby. Nie chciał on, by Jovonie Mclendon Jr. przedstawiany był w negatywnym świetle.

Partnerka Jovoniego co prawda przeżyła, jednak trafiła do szpitala w stanie krytycznym.

Co więcej, nagranie wciąż pozostaje dostępne w Internecie.

 

źródło:

https://www.oxygen.com/

https://www.whio.com/

 

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl