Blog
Zaginieni Przed Laty

Małgorzata Boushaki ze Starowej Góry nadal jest osoba zaginioną

Małgorzata Boushaki ze Starowej Góry nadal jest osoba zaginioną

Małgorzata Boushaki ze Starowej Góry nadal jest osobą zaginioną, a jej losy pozostają nieznane. Wierzymy, że pomimo upływu lat sprawa tajemniczego zaginięcia 39-latki ma szansę na rozwiązanie.

Zaginięcie

Małgorzata Boushaki zaginęła 26.07.2007 roku. Kobieta pochodzi ze Starowej Góry woj. łódzkie. W dniu zaginięcia miała 39 lat. Dzisiaj ma 53 lata.

Kochani upłynęło 14-lat… 14 długich lat od tajemniczego zaginięcia Małgosi. Dla bliskich przede wszystkim te lata są ogromną tęsknotą i bólem. Ponawiamy apel o zaginięciu mieszkanki Starowej Góry z ogromną nadzieją, że może tym razem ktoś odezwie się w tej sprawie.

Małgorzata Boushaki ze Starowej Góry nadal jest osoba zaginioną
Małgorzata Boushaki
Małgosia wyszła do pracy o godzinie 5:40, tego dnia miała ranną zmianę. Przystanek autobusowy, do którego nie doszła, jest oddalony 900 metrów od jej domu. Zaginiona jest mamą dwójki dzieci, które bez wątpienia chciałyby poznać prawdę, co stało się ich mamą.
Rysopis: wzrost około 171cm-175cm, sylwetka szczupła, smukła, waga około 65 kg, oczy ciemne. Włosy koloru kasztanowego, faliste, długie, twarz ma owalną, cera naturalna, nos średni prostolinijny, uzębienie zniszczone paleniem papierosów. W dniu zaginięcia ubrana była w: spodnie typu dżinsy koloru jasnoniebieskiego z haftem na nogawce „motyl”, buty typu klapki siateczkowe koloru czarnego.
Małgorzata Boushaki ze Starowej Góry nadal jest osoba zaginioną
Małgorzata Boushaki
Znakiem szczególnym jest tatuaż w kształcie róży na lewym ramieniu w kolorze niebieskim.
Jeśli ktoś z Państwa wie, co się stało z Małgorzatą Boushaki lub ma informacje dotyczące miejsca jej pobytu, proszony jest o kontakt z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantuje anonimowość.
Przede wszystkim wszelkie informacje dotyczące zaginionej należy przekazywać do Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach pod numerami telefonów: (44) 719 62 28 – (prowadzący sprawę poszukiwań)-(44) 714-69-77, lub 997 oraz 112
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl