Blog
Zaginieni Przed Laty

To on skrzywdził moją kochaną córeczkę!

To on skrzywdził moją kochaną córeczkę! 13-latka została sama w domu i ginie bez śladu w tajemniczych okolicznościach… Matka w całym do domu znajduje plamy krwi należące do jej córki. Mijają lata, a śledztwo tkwi w martwym punkcie.

To on skrzywdził moją kochaną córeczkę!

Zaginięcie bliskiej osoby to niewyobrażalny koszmar, ale kiedy ginie bez śladu nasze dziecko skala bólu jest nie do przeżycia. Dzisiaj opiszemy sprawę tajemniczego zaginięcia 13-letniej Leigh Marine Occhi. Chociaż dla śledczych zachowanie matki budziło wiele wątpliwości i wykonano jej trzy wariografy, których nie przeszła kobieta nie jest na liście podejrzanych.

Dziewczynka zaginęła w Mississippi 27 sierpnia 1992 roku mając 13-lat.

Leigh mieszkała sama z matką w chwili zniknięcia. Miała właśnie rozpocząć ósmą klasę w Tupelo Middle School. Jej ojciec, rozwiódł się z matką w 1981 roku, służył w armii Stanów Zjednoczonych. Matka 13-latki była weteranem sił zbrojnych.

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Leigh_Occhi

13-letnia Leigh ostatni raz była widziana przez swoją matkę- Vickie Felton około godziny  7:35 rano. Kobieta wychodziła do pracy kiedy jej córka się obudziła i miała czekać, aż jej babcia przyjdzie po nią.  Tego dnia kiedy Vickie wyszła z domu do pracy nadchodził huragan Andrew, który bardzo szybko się przemieszczał. Kobieta zaczęła martwić się o córkę i wielokrotnie próbowała dodzwonić się do niej o 8:30 rano, ale Leigh nie odbierała.

Zaginięcie

Zaniepokojona Vickie szybko wróciła do domu jednak jej córki nigdzie nie było. Brama garażowa była otwarta, a światło było włączone, co oznacza, że drzwi zostały otwarte w ciągu ostatnich kilku minut. Drzwi do domu były również otwarte. Felton zadzwoniła na policję o 9:00 rano, aby zgłosić zaginięcie córki.

Plamy krwi typu 0, które są grupą krwi Leigh, znajdowały się w całym domu. Okazuje się, że zniknął również śpiwór Leigh i kilka rzeczy. Jednak po 13-latce nie było śladu.

 

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Leigh_Occhi

Śledczy uznali, że nie było śladów włamania, ale były ślady walki. Świeże plamy krwi typu 0 znajdowały się w domu na ścianach, dywanie i blacie w łazience. Z korytarza do salonu aż do tylnych drzwi prowadził ślad krwi tak jakby ktoś ciągnął ciało dziewczynki, a krew i sporo włosów przykleiły się do framugi drzwi. Koszula nocna 13-latki i jej biustonosz były poplamione krwią i znajdowały się w jej sypialni. Kiedy Felton wychodziła do pracy jej córka miała na sobie te rzeczy. Według śledczych ktoś próbował zatrzeć ślady krwi w łazience.

Policja przeszukała teren z psami gończymi, ale ze względu na warunki pogodowe psy nie były w stanie podjąć tropu.

Tajemnicza przesyłka

Miesiąc po zaginięciu Leigh do jej domu przyszła pocztą tajemnicza przesyłka. W kopercie znajdowały się okulary dziewczynki bez których się nigdzie nie ruszała z powodu dość poważnej wady wzroku. Nie uzyskano żadnych wyników dotyczących pisma ręcznego i badań kryminalistycznych na kopercie.

14- miesięcy po zniknięciu Leigh została znaleziona ludzka czaszka na polu soi…  Śledczy szybko uznali, że czaszka należy do zaginionej Leigh. Jak się okazało później biuro stanowego lekarza sądowego nie korzystało z najnowszej dokumentacji dentystycznej Leigh, a czaszka wcale nie należała do niej. Po wielu tygodniach ustalono, że czaszka tak naprawdę należy do innej zaginionej 27-letniej kobiety.

Śledztwo

Śledczy uznali, że mają mało dowodów na to, aby ustalić, kto był odpowiedzialny za zniknięcie Leigh. Przesłuchano kilka osób, ale nikomu nie postawiono zarzutów.

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Leigh_Occhi

Matka zaginionej 13-latki twierdzi, że Oscar “Mike” Kearns, który znał Leigh z kościoła, jest odpowiedzialny za zniknięcie jej córeczki. 9- miesięcy po zniknięciu Leigh, Kearns porwał inną 15- letnią dziewczynę z jej domu w Memphis w stanie Tennessee. Nastolatkę znał również z kościoła.  Mężczyzna brutalnie zgwałcił ją i porzucił.

Kearns przyznał się do gwałtu i został skazany na 8 lat więzienia, ale został zwolniony po niecałych czterech. Po wyjściu na wolność porwał małżeństwo i zgwałcił żonę. Wówczas ponownie trafił do więzienia.

Progresja wiekowa do 31 lat

Rysopis zaginionej 13-latki:

  • Blond włosy.
  • Piwne oczy.
  • Niedowidzenie (“leniwe oko”) obecne w jej lewym oku.
    • Nosiła okulary.
  • “Truskawkowe” znamię z tyłu głowy.
  • Małe blizny na lewej nodze.
  • “Guzy” na skórze każdego kolana.

Odzież

  • Koszula nocna, która została znaleziono zakrwawiona w domu.
  • Zielono-żółte jedwabne bokserki.

Co wydarzyło się tamtego dnia? Kto stoi za tajemniczym zniknięciem 13-latki? Niestety w tej sprawie pozostaje więcej pytań niż odpowiedzi.

Źródło: Leigh Occhi | International Missing Persons Wiki | Fandom

Leigh Marine Occhi – Projekt Charley (charleyproject.org)

Leigh Marine Occhi (1979-1992) – Znajdź pomnik grobu (findagrave.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl