Blog
Zaginieni Przed Laty

Uznany za zmarłego odnalazł się żywy. Makabryczna pomyłka!

Uznany za zmarłego odnalazł się żywy. Prokuratura w Ostrowie Wielkopolskim wszczęła śledztwo makabrycznej pomyłki policjantów z Kalisza. Błędnie zidentyfikowali znalezione ciało. Po kilku dniach okazało się, że rzekomo martwy mężczyzna ma się dobrze. Makabryczna pomyłka!

Uznany za zmarłego

28 grudnia 2021 roku policjanci z Kalisza dopuścili się makabrycznej pomyłki. Mundurowi znaleźli zwłoki mężczyzny, według wstępnej oceny mężczyzna zmarł przyczyn naturalnych. Uznali, że jest to znany im 45-latek bez stałego miejsca zamieszkania – informuje rmf24.pl.

Od razu funkcjonariusze policji powiadomili ojca 45-latka o rzekomej śmierci syna. Mężczyzna powiedział, że od wielu lat nie miał z nim kontaktu. Ciało zmarłego mężczyzny zostało skremowane.

– O sprawie poinformowany został ojciec zmarłego, który zajął się pochówkiem. Pogrzeb odbył się 31 grudnia – informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

 

– 1 stycznia 2022 roku zwróciła się do nas rodzina, która zgłosiła informację o zaginięciu 44-letniego mężczyzny. Kilka dni później policjanci na terenie miasta napotkali uznanego za zmarłego 45-latka. Zaczęliśmy sytuację wyjaśniać. Okazało się, że najprawdopodobniej osoba, którą pochowano to 44-latek, którego zaginięcie zgłoszono 1 stycznia.

Błąd policji

Z nieoficjalnych informacji rmf24.pl wynika, że ciało, które policjanci znaleźli 28 grudnia 2021 roku, należało do zaginionego 44-latka. Śledztwo jednak w tej sprawie wszczęła prokuratura w Ostrowie Wielkopolskim. Śledczy wyjaśnią, czy w ogóle przeprowadzono identyfikację znalezionych zwłok przez bliskich 45-letniego mężczyzny, zanim uznano go za zmarłego.

Uznany za zmarłego odnalazł się żywy. Makabryczna pomyłka!
Pixabay.com

Teraz zadajemy sobie pytanie, czy naprawdę skremowane ciało należało do 44-latka…

Źródło: Makabryczna pomyłka. Odnalazł się mężczyzna uznany za zmarłego – WP Wiadomości

Policja w Kaliszu. Uznany za zmarłego odnalazł się żywy po kilku dniach | Kalisz Nasze Miasto

Kalisz mężczyzna uznany za zmarłego odnalazł się – artykuły | Gazeta Pomorska

Makabryczna pomyłka. Odnalazł się mężczyzna uznany za zmarłego – 7skynews.pl – Serwis informacyjny

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Lecz

Może zainteresować Cię: Kobieta kłamała, by chronić swojego chłopaka, który zakatował jej synka (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl