Blog
Zaginieni Przed Laty

Tragedia w Wielkiej Brytanii! 4 nastolatków zabiło 12-letnią dziewczynkę

Tragedia w Wielkiej Brytanii! Czterech nastolatków zadało śmiertelne rany 12-latce podczas awantury, która wybuchła pomiędzy nimi. Służby proszą o wsparcie w śledztwie każdego, kto widział lub mógł udokumentować incydent.

Tragedia w Wielkiej Brytanii

W ostatnim czasie tragedie nabrały na sile. Coraz częściej słyszymy, że brutalnych morderstw dopuszczają się dzieci. Bo jak inaczej można nazwać sprawcę, który ma 13 lat lub 14 lat…

W ostatnich dniach w centrum Liverpoolu doszło do brutalnego zabójstwa 12-latki.

Ava White wieczór 18 listopada 2021 roku spędzała ze znajomymi. Podczas wspólnie spędzanego czasu, pomiędzy 12-latką a czterema nastolatkami w wieku od 13 do 15 lat doszło do awantury. Dziewczynka została dotkliwie pobita i dźgnięta nożem przez towarzyszących jej nastolatków.

Tragedia w Wielkiej Brytanii! Czterech nastolatków zabiło 12- letnią dziewczynę
Zamordowana 12-latka. Zdjęcie ze strony wiadomosci.radiozet.pl

Osoba, która była świadkiem od razu próbowała udzielić jej pierwszej pomocy. Ava następnie została przewieziona do szpitala… Niestety tam zmarła.

Nastoletni mordercy

W związku z tym mundurowi aresztowali już czterech nastolatków.  “Aresztowaliśmy czterech mężczyzn w wieku, jednego w wieku 13 lat, dwóch w wieku 14 lat i jednego w wieku 15 lat, pod zarzutem morderstwa. Obecnie są przesłuchiwani na posterunkach policji na Merseyside” – przekazał mediom w wywiadzie zastępca komendanta głównego policji Jon Roy.

Służby proszą o wsparcie w śledztwie każdego, kto widział lub mógł udokumentować incydent, do którego doszło w czasie włączenia świateł na choince na Church Street.

W nadchodzących dniach i przed samym Bożym Narodzeniem w mieście pojawią się dodatkowi funkcjonariusze, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców i turystów.

Źródło: Liverpool. Morderstwo 12-latki. Zatrzymano czterech nastolatków. “Katastrofalne obrażenia” | Wiadomości Radio ZET

Czterech nastolatków oskarżonych o morderstwo 12-latki. “Katastrofalne obrażenia” (msn.com)

12-latka zamordowana w Liverpoolu. Policja aresztowała czterech chłopców – Wiadomości (onet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Etan Patz-chłopiec z kartonu na mleko (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl