Blog
Zaginieni Przed Laty

W zamrażarce policjanci znaleźli ciało 3-letniego chłopca

W zamrażarce policjanci znaleźli ciało 3-letniego chłopca

W zamrażarce policjanci znaleźli ciało 3-letniego chłopca. Kto jest odpowiedzialny za śmierć niewinnego malca?

W zamrażalce policjanci znaleźli ciało dziecka

8 lipca 2022 roku policjanci prowadzący patrol nieopodal bloków Monte Vista w Detroit otrzymali polecenie, by skontrolowali jedno z pobliskich mieszkań. Mundurowych powiadomiła babcia 3-letniego chłopca, że jest przekonana, że jej wnuczkowi stało się coś złego. Kobieta bardzo obawiała się o życie swojego wnuczka – Chase’a Allena. Chłopczyk był od urodzenia niewidomy. Kobieta już wielokrotnie informowała policję o tym, że jej córka zachowuje się agresywnie, patologicznie. Od stycznia 2022 roku seniorka nie widziała swojego wnuczka. Matka chłopca tłumaczyła się, że 3-latek wyjechał do rodziny, jednak po chłopcu nie było śladu.

Kiedy seniorka dzwoniła do swojej córki, że przyjdzie w odwiedziny, ta miała szereg przeróżnych wymówek. Któregoś dnia matka Chase’a Allana oznajmiła swojej matce, że jej wnuk poparzył sobie rękę, ponieważ dotknął talerza z gorącym makaronem. Zaniepokojona babcia chciała usłyszeć głos wnuczka, by upewnić się, że malcowi nic nie jest. Jednak matka 3-latka nagle się rozłączyła i już nie odbierała telefonu od kobiety. To wystarczyło seniorce, by upewnić się, że stało się coś złego.

Wyrodna matka

Mundurowi po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast udali się do mieszkania Azuradee France – matki 3-latka. Kobieta, otwierając policji drzwi, od razu zwróciła na siebie uwagę. Jej zachowanie było bardzo dziwne. Azuradee nie chciała udzielić funkcjonariuszom policji odpowiedzi na żadne pytanie. Policjanci w mieszkaniu zastali okropny bałagan. Azuradee wraz z piątką dzieci żyła w skrajnym ubóstwie.

W zamrażarce policjanci znaleźli ciało 3-letniego chłopca
Matka zamordowanego chłopca zdjęcie ze strony www.popularne.pl

Mundurowi, pytając, gdzie jest 3-letni Chase nie otrzymali odpowiedzi. W związku z tym zaczęli przeszukiwać mieszkanie. Po otworzeniu zamrażalki, dokonali makabrycznego odkrycia. Znaleźli tam zwłoki 3-letniego chłopca.  Prokurator Kym Worthy z hrabstwa Wayne w niedzielę 10 lipca 2022 roku poinformował, że 31-latka została oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem pierwszego stopnia, tortury, morderstwo i ukrywanie śmierci.

zdjęcie ze strony pantofelek.pl/

Rzekome fakty w tej sprawie zadziwiły nawet poważnie znużonych. Nasze dzieci nadal są zagrożone. Nie tylko z powodu przemocy z użyciem broni, ale także z powodu domniemanego mordercy, który mieszka z nimi w domu — tłumaczył w niedzielę prokurator Kym mediom.

Lekarz sądowy po przebadaniu zwłok stwierdził, że trzylatek został brutalnie zamordowany. Za popełniony czyn Azuradee grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Jej matka zorganizowała zbiórkę, by zgromadzić pieniądze na pogrzeb oraz m.in. na odzież dla jego rodzeństwa.

Czy doszło tutaj do zaniedbania ze strony policji? Babcia 3-latka wielokrotnie zgłaszała, że matka chłopca jest agresywna. Być może gdyby ktoś wcześniej zareagował, udałoby się uniknąć tej tragedii.

Źródło: Policjanci z Detroit dokonali makabrycznego odkrycia. W zamrażarce znaleźli ciało chłopca. Kto jest odpowiedzialny za jego śmierć? – Pantofelek.pl

Ciało 3-latka w zamrażarce! Przypadkowo znaleźli je policjanci (popularne.pl)

USA. Rozkładające się ciało trzylatka w zamrażarce. Matka aresztowana – Polsat News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl