Blog
Zaginieni Przed Laty

Tarnobrzeg. 81-latek biegał po placu zabaw z maczetą

Tarnobrzeg. 81-latek biegał po placu zabaw z maczetą

Tarnobrzeg. 81-latek biegał po placu zabaw z maczetą, ponieważ przeszkadzały mu głośne zabawy dzieci. Na szczęście nikomu się nic nie stało.

Tarnobrzeg

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 19 lipca 2021 roku około godziny 18:00 w okolicy placu zabaw w Tarnobrzegu. Tego dnia 81-letni mieszkaniec Tarnobrzegu wtargnął na jeden z placów zabaw z maczetą. Staruszkowi przeszkadzały bawiące się tam dzieci, które zachowywały się dosyć głośno. W związku z tym postanowił użyć niebezpiecznego narzędzia do gróźb. Rozwścieczony senior groził nie tylko dzieciom, ale również jednej z obecnych tam matek. Według zeznań świadków, którzy widzieli całe zajście, 81-latkowi przeszkadzały dzieci grające w piłkę, które bawiąc się, zakłócały mu spokój.

Tarnobrzeg. 81-latek biegał po placu zabaw z maczetą
Pixabay.com

Funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o starszym mężczyźnie, który wkroczył na plac zabaw z maczetą, grożąc niebezpiecznym narzędziem dzieciom i ich opiekunom. Policję powiadomiła jedna z matek bawiących się tam dzieci. Rozwścieczony staruszek zaczął również do niej krzyczeć i grozić jej maczetą. Mundurowi ustalili, że agresywny mężczyzna to 81-letni i mieszkaniec osiedla Serbinów.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przed przyjazdem policji 81-latek schował maczetę do zaparkowanego auta. Chwilę później został aresztowany. Funkcjonariusze policji zabezpieczyli przedmiot i zabrali mężczyznę do policyjnej izby zatrzymań. Staruszek był trzeźwy.

Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował dla niego dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do placu zabaw i boiska przy ul. Matejki w Tarnobrzegu. Mężczyzna ma również zakaz kontaktowania się z osobami pokrzywdzonymi.

Źródło:Tarnobrzeg. 81-latek biegał z maczetą po placu zabaw. Bo dzieci były za głośno (gazeta.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl