Blog
Zaginieni Przed Laty

Amerykańska influencerka fitness się odnalazła. Dziękujemy!

Amerykańska influencerka fitness się odnalazła. Dziękujemy!

Kochani Amerykańska influencerka się odnalazła. Z całego serca wszystkim dziękujemy za pomoc…  influencerka fitness od miesiąca nie dała znaku życia. Gdzie jest zaginiona 30-latka? Bliscy apelują o pomoc.

Amerykańska influencerka fitness

Wciąż trwają poszukiwania zaginionej influencerki fitness. Ca’Shawn “Cookie” Sims to popularna amerykańska tancerka fitness. Na Instagramie obserwuje ją ponad 215 tys. osób. Kobieta ostatni raz była widziana 8 września 2021 roku w bloku przy Broach Avenue w Duarte w Kalifornii. Tamtego dnia przepadała bez śladu. Zrozpaczona rodzina błaga o pomoc! Od miesiąca losy kobiety są nieznane.

Amerykańska influencerka fitness się odnalazła. Dziękujemy!

Poszukiwania zaginionej kobiety prowadzi policja oraz jej rodzina. W mediach społecznościowych o pomoc apelowała siostra influencerki, Ca’rynn “Cee” Sims.

Proszę, szukajcie mojej siostry, aby upewnić się, że wszystko z nią w porządku i że jest bezpieczna. Zostawiła swój dom, psa i telefon, co nie jest do niej podobne. Nasza dalsza rodzina nie może do niej dotrzeć, tak samo jak moje rodzeństwo i rodzice – napisała Ca’rynn na Instagramie.

Nigdy nie myślałam, że nadejdzie dzień, w którym opublikuję informację o zaginięciu mojej siostry. Chcemy, aby znalazła się cała, zdrowa i żywa – dodała kobieta.

Bliscy nie mają żadnych przypuszczeń, gdzie może być zaginiona 30-latka. Są mocno zaniepokojeni trwającą ciszą, która mocno daje o sobie znać.

Niedawno Amerykanie żyli zaginięciem innej influencerki – Gabby Petito. Kobieta zaginęła podczas podróży po USA, w którą wyruszyła ze swym partnerem Brianem Laundrie. Petito regularnie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z wyprawy, a pod koniec sierpnia po raz ostatni kontaktowała się ze swoją rodziną. Jej partner wrócił do domu sam i od razu wynajął adwokata.

Ta historia zakończyła się niestety tragicznie, a ciało młodej kobiety zostało znalezione w Parku Narodowym Grand Teton.

O zaginięciu Gabby Petito można poczytać również tutaj:Wyniki wyszukiwania “Gabby Petito.” – Zaginieni Przed Laty

Źródło:Zaginęła amerykańska influencerka fitness. Od miesiąca nie dała znaku życia. Rodzina apeluje (msn.com)

Zaginęła amerykańska influencerka fitness. Od miesiąca nie dała znaku życia. “Chcemy, aby znalazła się cała i żywa” (plotek.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Kiedy

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl