Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciało okaleczonej i zgwałconej kobiety znaleziono w kontenerze

Ciało okaleczonej i zgwałconej kobiety znaleziono w kontenerze

Ciało okaleczonej i zgwałconej kobiety znaleziono w kontenerze pod sklepem. Tomasz B. wielokrotnie zgwałcił swoją ofiarę. Zapadł śmieszny wyrok.

Ciało okaleczonej i zgwałconej kobiety

Tomasz B. 6 grudnia 2021 roku pił alkohol z 46-letnią Anetą M.  Mężczyzna w pewnym momencie zgwałcił ją ze szczególnym okrucieństwem pod sklepem w Środzie Wielkopolskiej. Około 2:00 w nocy ciało kobiety z licznymi obrażeniami znaleziono w kontenerze.

 

Kobieta zmarła w wyniku doznanych obrażeń zewnętrznych i wewnętrznych. Obrażenia doprowadziły do wstrząsu krwotocznego. Z ustaleń śledczych wynika, że Tomasz B. i Aneta M. znali się od niedawna i nie spotykali się często, ani nie byli parą.

Policji w zatrzymaniu sprawcy pomogły nagrania z kamer monitoringu. Na jednej z nich było wyraźnie widać, jak Tomasz B. ciągnął ciało 46-latki po trawniku. Na koniec mężczyzna wyrzucił ciało Anety M. do kontenera przy dyskoncie. 26 października 2022 roku zapadł wyrok!

Poznański sąd nie uznał tej zbrodni za zabójstwo. Skazał mężczyznę na karę 15-lat więzienia.

Gwałt ze szczególnym okrucieństwem

Prokuratura, kierując do sądu akt oskarżenia przeciwko Tomaszowi B., zarzuciła mu wielokrotne zgwałcenie i zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem Anety M.  Jednak Sąd Okręgowy w Poznaniu, wydając wyrok, zmienił kwalifikację prawną czynu… Uznał Tomasza B. za winnego kilkukrotnego zgwałcenia 46-latki ze szczególnym okrucieństwem. Wyrok to 14 lat więzienia! Orzeczono, że mężczyzna był winny spowodowania tylko średnich obrażeń ciała oraz nieudzielenia pomocy 46-latce, oraz że działał jako recydywa. Za ten czyn wymierzono mu karę dwóch lat pobawienia wolności. Łączna jednak orzeczona kara to 15 lat więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.

Ciało okaleczonej i zgwałconej kobiety znaleziono w kontenerze
Pixabya.com

Tomasz B. w przeszłości był już wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Mężczyzna dopuścił się zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i zgwałcenie ze szczególnym okrucieństwem. W mowie końcowej prokuratura domagała się dla mężczyzny kary dożywocia.

Źródło: Wielokrotnie zgwałcił i okaleczył kobietę. Jej ciało znaleziono w kontenerze pod sklepem (msn.com)

15 lat za brutalny gwałt (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!o

Może zainteresować Cię również: Fran Drescher – aktorka zgwałcona na oczach swojego męża (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl