Blog
Zaginieni Przed Laty

Szkocja. Polak skatował swoją partnerkę skórzanym pasem

Szkocja. Polak skatował swoją partnerkę skórzanym pasem

Szkocja. Polak Zbigniew K. w maju 2020 roku skatował brutalnie swoją partnerkę skórzanym pasem. Mężczyzna w związku z tym stanął przed sądem.

Dlaczego pobił?

Szkocja. Zbigniew K. bez wątpienia uwielbiał w domu porządek. Bałagan nawet niewielki jak się okazuje, wyprowadzał go z równowagi. Tamtego dnia w maju 2020 roku wpadł w szał, gdy zobaczył, że jego partnerka weszła do domu z ogródka w brudnych butach. 42-latek zauważył, że kobieta zabrudziła dywan i podłogę ziemią. To właśnie wtedy rozegrała się ogromna awantura, a mężczyzna całkowicie stracił nad sobą panowanie.

Polak

Zbigniew K. brutalnie pobił swoją partnerkę. Chwycił kobietę za głowę, następnie zadał jej liczne ciosy w twarz. Partnerka zaczęła uciekać. 42-latek dopadł ją w kuchni i w ataku ogromnej furii uderzał ją z całej siły po całym ciele skórzanym pasem. Przerażona partnerka wezwała policję, a Zbigniew K. trafił do aresztu. W związku z tym mężczyzna za brutalne pobicie swojej partnerki stanął przed sądem w Aberdeen.

 

"<yoastmark

Zarzuty

Zbigniew K. po upływie ponad roku od tych wydarzeń stanął przed sądem. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Sąd pozwolił mu wyjść za kaucją. Musiał tylko przestrzegać warunków m.in. miał zakaz powrotu w miejsce zamieszkania partnerki i nie mógł kontaktować się z ofiarą. Sytuacja zmieniła się po tym, jak kobieta napisała list do sądu z prośbą o zniesienie zakazu. Miłość jednak okazała się silniejsza od zadanych ran, ale czy w przyszłości sytuacja się nie powtórzy?

Sąd odroczył decyzję o wyroku dla 42-letniego Polaka do przyszłego miesiąca. Do tego czasu ma zostać przeprowadzony raport z prac socjalnych w sprawie karnej, który jest niezbędny do ogłoszenia wyroku.

Źródło:Szkocja. Polak skatował partnerkę skórzanym pasem. Powód szokuje (wszystko-o-wszystkim.life)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl