Blog
Zaginieni Przed Laty

Lubartów. Brutalne zabójstwo byłej żony w centrum miasta

Lubartów. Brutalne zabójstwo byłej żony w centrum miasta

Lubartów. Paweł B. został zatrzymany na trzy miesiące za zabójstwo byłej żony w centrum miasta. Kobieta zmarła na miejscu od ciosów zadanych nożem. Sprawcy grozi kara dożywotniego więzienia.

Lubartów

Do zdarzenia doszło 12 lipca 2021 roku wieczorem. Kiedy 38-latka wraz ze swoim 44-letnim partnerem wychodziła z domu swojego partnera w centrum Lubartowa, zauważył ich były mąż kobiety 37- letni Paweł B. Mężczyzna z agresją zaczął do nich wykrzykiwać wulgarne słowa i zaczął iść w ich kierunku. W związku z tym doszło między nimi do awantury.

Zabójstwo

Podczas kłótni 37-latek wyciągnął nóż i rzucił się na byłą żonę. Sprawca zadał kobiecie kilka ciosów nożem. Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji, nie udało się uratować 38-latki. Partner kobiety, który jej towarzyszył tamtego wieczoru, również został ranny podczas szarpaniny. Poniesione obrażenia nie zagrażają jego życiu.

Lubartów. Brutalne zabójstwo byłej żony w centrum miasta
Zabójca byłej żony

37- letni Paweł B. po zbrodni uciekł z miejsca zdarzenia. Policja z Lubartowa zatrzymała go kilka ulic dalej, między budynkami. Istotne w tej sprawie jest to, że 37-letni morderca w 2020 roku był już zatrzymany po tym, jak groził swojej byłej żonie i jej partnerowi śmiercią. Wtedy agresywny Paweł B. dokonał zniszczeń na posesji partnera swojej byłej żony. W związku z tym mężczyzna trafił do więzienia, a w tym roku opuścił areszt śledczy i pomimo zakazu zbliżania się do byłej żony spełnił brutalnie swoje groźby i zabił kobietę.

Ofiara osierociła dzieci

38-latka osierociła czwórkę dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Obecnie znajdują się one pod opieką najbliższej rodziny. 14 lipca 2021 roku została przeprowadzona sekcja zwłok 38-latki. Kobieta miała na ciele cztery rany kłute. Śmiertelnymi ciosami okazały się te zadane w okolice klatki piersiowej. To one spowodowały, że kobieta bardzo szybko się wykrwawiła.

37-latek usłyszał zarzut w prokuraturze złamania zakazu zbliżania się do kobiety, zabicie jej oraz czynnej napaści wobec jej partnera, który tamtego dnia stanął w obronie 38-latki. Paweł B. nie złożył wyjaśnień. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Źródło:Brutalne zabójstwo w centrum miasta. Zadał byłej żonie kilka ciosów nożem (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl