Blog
Zaginieni Przed Laty

Sylwia Zalewska – zaginęła 19-latka!

Kochani, przychodzimy do Was ze smutną informacją. Sylwia Z., która zaginęła ponad miesiąc temu niestety nie żyje.

Bliskim Sylwii składamy wyrazy współczucia…

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy zaangażowali się w poszukiwania.

Sylwia Z. ostatni raz widziana była 24 kwietnia (poniedziałek) bieżącego roku, w Łomży na ulicy Szosa Zambrowska. Kobieta wyszła ze swojego domu po to, by zrobić zakupy. Jednak do dnia dzisiejszego nie powróciła do domu ani nie skontaktowała się z bliskimi.

Sylwia Z. na co dzień mieszka w miejscowości Męczki w gminie Wizna.

Sylwia Z.

Pani Sylwia Z. ma 160 cm wzrostu, waży około 55 kg, ma szczupłą budowę ciała, niebieskie oczy oraz ciemne brązowe włosy do ramion. W dniu zaginięcia miała na sobie czarne spodnie i czarny t-shirt z krótkim rękawkiem. Co więcej, może nosić okulary w pozłacanych oprawkach!

Sprawę zaginięcia Pani Sylwii Zalewskiej prowadzi Komenda Miejska Policji w Łomży, w związku z tym, informacje o niej prosimy zgłaszać na nr. tel. 86 474 1212 lub pod numer alarmowy 112. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Kochani, prosimy Was o pomoc w poszukiwaniach po raz kolejny! Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się dowiedzieć, co stało się z Sylwią! Jednocześnie dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażują się w tę sprawę.

Źródło:

http://www.lomza.policja.gov.pl/

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl