Blog
Zaginieni Przed Laty

Steven Weber – śmierć podczas podwodnych oświadczyn

40-letni Steven Weber chciał oświadczyć się swojej dziewczynie w bardzo niecodzienny sposób. Niestety, przepłacił to życiem… Do tragedii doszło w czwartek, 19 września 2019 roku.

Podwodne oświadczyny

Para wybrała się na wakacje do Tanzanii. Wynajęli pokój w hotelu, który znajdował się… pod wodą. Steven chciał wykorzystać te okoliczności i zaskoczyć swoją ukochaną. Gdy Kenesha Antoine odpoczywała po ciężkim dniu, Steven wymknął się z pokoju i zanurkował w wodzie. Zaskoczona kobieta zobaczyła swojego ukochanego za szybą. Mężczyzna trzymał w dłoni kartkę z napisem: “Nie potrafię wstrzymać oddechu na tak długo, by powiedzieć ci o każdej rzeczy, którą w tobie kocham, ale mogę ci powiedzieć, że wszystko, co w tobie kocham, kocham codziennie jeszcze bardziej”. A później odwrócił kartkę i oczom Keneshy ukazał się napis: “Czy chcesz zostać moją żoną?”. Nie czekając długo na odpowiedź, mężczyzna wyjął pierścionek zaręczynowy.

Kenesha nie wahała się, od razu przyjęła propozycję ukochanego. Niestety, nie było im dane świętować tego dnia… Mężczyzna bowiem nigdy nie wypłynął na powierzchnię. Choć kobieta próbowała zaalarmować obsługę hotelu, życia Stevena nie udało się uratować.

Sprawę skomplikował fakt, że Steven Weber wielokrotnie nurkował z rurką. Był silnym, zdrowym mężczyzną. Więc co stało się tego dnia?

Film na Facebooku

Niedługo po śmierci Stevena, Kenesha Antoine opublikowała na Facebooku film ukazujący oświadczyny. “Nigdy nie wypłynąłeś z tych głębin, by usłyszeć moją odpowiedź: ‘Tak! Tak! Milion razy tak, chcę za ciebie wyjść!” – napisała w poście. „Nigdy nie mieliśmy okazji objąć się i świętować początku reszty naszego życia razem, ponieważ najlepszy dzień naszego życia zamienił się w najgorsze, najokrutniejsze zrządzenie losu, jakie można sobie wyobrazić”.

Steven Weber
Steven i Kenesha

Szczegóły tragedii nie są znane – nigdy nie podano do wiadomości publicznej przyczyny śmierci 40-latka.

Źródło

https://www.bbc.com/

https://www.theguardian.com/

https://natemat.pl/

https://www.tvp.info/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl