Blog
Zaginieni Przed Laty

Maciej Zawadzki zaginął w 2020 roku. Jego losy wciąż są nieznane

Maciej Zawadzki zaginął w 2020 roku. Jego losy wciąż są nieznane

Maciej Zawadzki zaginął w 2020 roku, a jego losy wciąż są nieznane. Kochani powracamy do kolejnego nierozwiązanego zaginięcia z nadzieją, że może tym razem uda nam się dowiedzieć, gdzie jest zaginiony mężczyzna.

Maciej Zawadzki

9 kwietnia 2020 roku 37-letni Maciej Zawadzki opuścił swoje miejsce zamieszkania w Katowicach, nie informując nikogo o swoich planach. Od tej pory mężczyzna nie powrócił i nawiązał również żadnego kontaktu z bliskimi. Telefon zaginionego jest nieaktywny.
Ustalono, że dnia 29 kwietnia 2020 roku zaginiony przebywał w okolicach miejscowości Hażlach w pow.cieszyńskim tj. woj.śląskie. Istnieje przypuszczenie, że mężczyzna może przebywać na terenie powiatu cieszyńskiego lub w Czechach.

Rysopis:

Wzrost: około 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, w dniu zaginięcia częściowo splecione w dredy.
Zaginiony posiada tatuaże na palcach, rękach w postaci liter oraz tatuaże na przedramieniu i nodze. Maciej, gdy był widziany ostatni raz, ubrany był w spodnie typu bojówki ciemnego koloru, czarną bluzę z kapturem, czarną czapkę z daszkiem oraz skórzane, sznurowane buty z wysoką cholewką.

"<yoastmark

 

Maciej przemieszczał się czarnym rowerem, typu miejskiego. Miał ze sobą namiot i prawdopodobnie gitarę. Świadkowie, którzy go spotkali 29 kwietnia 2020 roku, przekazali informacje, że zaginiony miał ze sobą pojemnik z kotami i zbierał pieniądze na karmę dla nich.
Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 478512000, 478512555, 478512852, 478512332 lub pod nr tel. alarmowego 112.
Możecie również kontaktować się z naszą redakcją – GWARANTUJEMY ANONIMOWOŚĆ!!
Prosimy o pomoc, gdyż bliscy zaginionego bardzo się martwią i czekają na jakiekolwiek wieści.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
karolina

Niekatualne dane 🙂

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl