Blog
Zaginieni Przed Laty

Na wyspach Bali w Indonezji znaleziono ludzką stopę!

W Indonezji na wyspach Bali znaleziono ludzką stopę!

Na wyspach Bali znaleziono odciętą ludzką stopę! Makabryczne znalezisko na plaży w 2020 roku. Czy doszło do morderstwa, a może sprawcą jest rekin?

Na wyspach

Do zdarzenia doszło w 2020 roku w Indonezji na plaży. W popularnym wśród zagranicznych turystów mieście Kuta turyści znaleźli w pisaku odciętą ludzką stopę. W tym wypadku było wiadomo, że stopę wyrzuciło prawdopodobnie morze. Stopa była już mocno poczerniała od rozkładu. O makabrycznym znalezisku natychmiast została powiadomiona policja.

Funkcjonariusze zabezpieczyli stopę i zabrali ją do laboratorium, żeby wedle procedur potwierdzić jej ludzkie pochodzenie.

Do kogo należy znaleziona stopa?

Pomimo intensywnych działań indonezyjscy śledczy nie zdołali powiązać odciętej stopy z żadną z osób, które zaginęły w rejonie. Policjanci w związku z tym poprosili za pomocą mediów społecznościowych pobliskich mieszkańców oraz turystów, którzy mogliby coś wiedzieć w tej sprawie o zgłoszenie się na najbliższy posterunek w celu przekazania informacji. Bez wątpienia nawet najmniejsza wskazówka może okazać się pomocna w rozwiązaniu sprawy.

W Indonezji na wyspach Bali znaleziono ludzką stopę!
zdjęcie ze strony www.instagram.com

Czy to sprawka miejscowych gangów?

Wiele osób sugerowało, że mogła to być sprawka rekina, który odgryzł stopę jakiemuś nieszczęśnikowi, a ta później została przez fale wyrzucona na brzeg. Jedną z hipotez śledczych było to, że w sprawę mogą być zamieszane miejscowe gangi, które w ten sposób ukarały swojego wroga.

Funkcjonariusze z Kuty zajmujący się sprawą oświadczyli, że jeżeli tylko zdołają ją rozwikłać, wyniki zostaną podane do wiadomości publicznej. Wydział kryminologii zlecił zabezpieczenie, a także przechowanie stopy, do momentu zakończenia postępowania, miejscowemu szpitalowi.

Źródło: Makabryczne znalezisko na plaży. Gdy turysta podszedł i zrozumiał na co patrzy natychmiast zadzwonił po policję – OnPress

Bali. Na popularnej plaży znaleziono ludzką stopę – WP Turystyka

Info Badung Bali na Instagramie: „Baru saja Penemuan potongan kaki manusia baru saja di Pantai Berawa, saat ini sudah dilaporkan oleh pecalang ke pihak kepolisian. senin…”

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Etan Patz-chłopiec z kartonu na mleko (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl